Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 86
  1. #31

    Подразбиране

    Страхотни подаръци си измайсторила

  2. #32

    Подразбиране

    Красиви гоблени имаш.А рамките на последните новогодишни са простоооо един път.

  3. #33

    Подразбиране

    Страхотна колекция!Браво

  4. #34

    Подразбиране

    Много хубава колекция.Коледните подаръчета са страхотни.А иконите ти са направо невероятни.

  5. #35

    Подразбиране

    Прекрасни са последните ти творения, особено рамките на новогодишните гобленчета!

  6. #36

    Подразбиране

    Благодаря,момичета!Вие сте страхотен стимул за работа над гоблените!

  7. #37

    Подразбиране

    почаевката икона сега аз съм я започнала мила не срещам трудност изглежда великолепна дано се получи като твоята страхотни творби притежаваш

  8. #38

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lari Виж мнение
    Не прикачих снимките по правилата,но не успях-може модераторите да ги изтрият!
    с кой подбор конци си правила почаевката икона аз започнах с ариадна

  9. #39

    Подразбиране

    Благодаря!И аз я ших с ариадна.Шие се много приятно-два пъти вече я подарявам.Желая ти успех и после да я покажеш!

  10. #40

    Подразбиране

    да разбира се ще я споделя с вас в творбите на bleke

  11. #41

  12. #42

    Подразбиране

    Днес за първи път ти гледам творбите, много хубава колекция имаш! 'Къщата' /поне така разбрах, че я наричат/, много грабва окото. И тази последната икона, дето заминала за лондон ми се стори много странна и интересна. На коя фирма е? За първи път я виждам.

    Поздравления за прекрасните неща, които си сътворила!

  13. #43

    Подразбиране

    благодаря за оценката!Къщата ми я даде съфорумка-гобленът не е наш и името му е Вилата или нещо подобно.А иконата е от сп. Галерия-Бродерия-лична разработка на една гобленарка.Това е руска икона за здраве, успех и щастие в семейството-ших я за хора,които са направили много за моето семейство.
    Желая успех в творчеството с гоблени

  14. #44

  15. #45

    Post

    Реклама:
    Бравоцялата колекция е страхотна.Ще продалжа да следа творчеството ти,а ти продалжавай да ни радваш.

Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •