Цитат Първоначално написано от Скарлет
За бялото пончо мога да пусна схема,но не съм го плела,т.е. досега не съм плела изобщо пончо.
възхитена съм от видяното.Повярвай,отдавна търся нещо подобно.Видях на някакво списание и си го купих,но модела там е доста къс/до бюста/и наистина не става да се удължи.Моля те,ако имаш възможност-дай някакви разяснения-истината е много сложна:мерак имам в излишък,но слабите ми места са доста:слаба компют грамотност,когато плета не мога да правя дупки-онова дето се намята и после изпуска....аз от 6г плета от нужда-хлапетата бяха болни,а нямаха нищо вълнено.И аз от инат хванах куките.Бих изпратила снимки на творбите си,но каката е от 1мес в Г-я студентка и творенията са там.А на сина блузите дадох на 1 приятелка за детето й,защото тоя това лято израстна като трева през май.Дано не ти досаждам,но наистина точно такова нещо търсех от 2г.И парадокс-имам хубава дебела бяла прежда/баба от дания или Г-я ми я прати..../-впрочем от магазините 2-ра ръка съм взела и разплела доста интересни прежди,които претворих по свое виждане и възможности...