Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 22
  1. #1

  2. #2

    Подразбиране

    Всичко се отваря,има и картинки към файла

  3. #3

    Подразбиране

    Аз разполагам със следната колекция полски гоблени,красиви са ,но дали са сполучливи не зная,не съм бродирала нищо от тях
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    още
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Има още,ако предивявате интерес към тези гоблени ,ще ви покажа това което имам и ще ги кача някъде ,за да си ги дръпнете
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    Toteva, разкошни са. Аз нали все на пейзажи налитам... Поне на мен много ми харесват, ако имаш възможност качи ги, да са достъпни и за нас!

  7. #7

    Подразбиране

    На мен не ми се отварят.

  8. #8

    Подразбиране

    Може ли да попитам за целта на темата? Тъй като заглавието е полски схеми, но аз видях и животни и кораби и натюрморти и не мисля, че има смисъл от нея, понеже тези гоблени ги има в други теми и това просто ще доведе до повторения заформя се като "тема без тема" така като гледам качените гоблени

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sweety Виж мнение
    Може ли да попитам за целта на темата? Тъй като заглавието е полски схеми, но аз видях и животни и кораби и натюрморти и не мисля, че има смисъл от нея, понеже тези гоблени ги има в други теми и това просто ще доведе до повторения заформя се като "тема без тема" така като гледам качените гоблени
    Отговарям на питането ти Swety - задала съм полски схеми, защото в линка са pdf файлове от полски списания и понеже са от различно естество и не могат да се пуснат нито в пейзажи, нито животни и т.н.
    И не виждам защо трябва да се вдига толкова шум и да се създава излишно напрежение във форума, което се забелезва в последно време.
    Ако смяташ че не е правилна я изтрий.
    Благодаря Ви че Ви има момичета. Откакто открих сайта влизам всеки ден и се радвам на Вашите творения.Шия гоблени от 15 години, но нямам много време.Това ме правя щастлива.

  10. #10

    Подразбиране

    vanina ,наистина са много красиви,а дали са и толкова сполучливи като се ушият Харесва ми и това,че ти дават цветова гама на различни конци,така че можеш да избираш,а и на някой има посочено и количеството конци ,които са ти нужни Започвам да качвам схеми
    http://dump.ru/files/3/330906956/
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

  12. #12

    Подразбиране

    Дано не ми се сърдят модераторите
    http://dump.ru/files/6/691053126/
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #13

  14. #14

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:

    http://dump.ru/files/9/937702377/
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •