Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 55

Тема: Парфюми

  1. #1

    Подразбиране Парфюми

    Видях че няма такава тема а в момента си избирам подарък за 8 март и затова реших да я пусна. Предлагам всеки да напише любимата си марка и да сподели мнение за някой парфюм. Този който най много ми харесва на мен е EDEN на Cacharel- просто страхотен но сега искам да сменя и си харесах Incanto Charms на Salvatore Ferragamo Ако някой го е ползвал да каже как е
    това което не ни убива, ни прави по силни!!!
    antoni13@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    на мен също ми е любимия eden-casharel.просто незнам коя жена не би го харесала????....харесвам noa -casharel.i light blue -dolce i gabbana.а този за който пишеш,за първи път го чувам.

  3. #3

    Подразбиране

    A az haresvam Timmelese na avon ami za6toto mi napomnya Bi4 moje tova e edin polski parfüm ot stari vremena .
    smyrnad@gmail.com



    smyrna.mylivepage.com

  4. #4

    Подразбиране

    Този Бич може и аз го знам, майка много го ползваше Лично аз предпочитам сладникавите парфюми. Парфюм, който съм ползвала и страшно много ми е харесал е на Lancome - Trésor! Също съм фен на Poison-ите на Кристиан Диор. Обаче това е толкова индивидуален избор, че по нашите мнение не знам дали би могла да си избереш подаръка Но пък като имена може да пробваш да видиш, дали някой ще ти допадне!!!

  5. #5

    Подразбиране

    не аз не си избирам подаръка от вашите мнения и съм съгласна че това е много индивидуален избор. Дори вече си харесах кой ще е следващия Просто ми е интересно кои парфюми са ви любимите и затова пуснах темата
    това което не ни убива, ни прави по силни!!!
    antoni13@abv.bg

  6. #6

    Подразбиране

    Аз явно не съм разбрала правилно, помислих си, че търсиш идеи за подарък - но наистина е интересно, кой какъв парфюм предпочита и дори и защо

  7. #7

    Подразбиране

    220.jpg-Light blue- D&G

    422.jpg-Very irresistible-Givenshi

    426.jpg-Eclat-Lanvin

    572.jpg-Emporio sity glam

    Mademoiselle_w_M.jpg-Coco mademoiselle-Chanel

    Животът е или дръзко приключение, или нищо.

  8. #8

    Подразбиране

    Забравих Euphoria-K.KleinEuphoria_M.jpg
    Животът е или дръзко приключение, или нищо.

  9. #9

    Подразбиране

    В момента ползвам три парфюма:

    dior adict

    amor amor

    gucci rush

    Харесвам много и трите си парфюма,но мечтата ми е за парфюм с аромат на люляк.Ако някой знае такъв,моля да сподели...

  10. #10

    Подразбиране

    В момента ползвам Femme на Hugo Boss
    и тази Escada

  11. #11
    Активност Аватара на didi_ml
    вече сме пловдивчани
     
    55 Мнения
     

    Подразбиране

    gucci rush ,аз също съм му привърженик

  12. #12

    Подразбиране

    Mоже ли някой да обясни какво означава fl.oz,/naprimer 3.3 fl.oz/Toва означение се среща на опаковката на всеки парфюм.Предполагам,че е свързано с концентрацията му. Зная,че vol.% е алкохолното съдържание.

  13. #13

    Подразбиране

    Метрична единица за обем-течна унция-/fl.oz/
    Животът е или дръзко приключение, или нищо.

  14. #14

    Подразбиране

    [QUOTE
    Харесвам много и трите си парфюма,но мечтата ми е за парфюм с аромат на люляк.Ако някой знае такъв,моля да сподели...[/QUOTE]

    Скарлет, Pur Désir de Lilas на Yves Rocher е с аромат на люляк .

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    polzvam v momenta Light Blue na D&G , haresvam go, no mnogo bih iskalka da imam na Lolita Lempika ( opakovkata mu e kato yabulka).
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •