Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 55

Тема: Парфюми

  1. #16

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от viking Виж мнение
    polzvam v momenta Light Blue na D&G , haresvam go, no mnogo bih iskalka da imam na Lolita Lempika ( opakovkata mu e kato yabulka).
    Опаковката е красива наистина, обаче на мен ми мирише на компот ...
    е който харесва плодово-цветни кобмбинации може би ще остане очарован! въпрос на вкус

  2. #17

    Подразбиране

    [QUOTE=Smurfin;110312]

    Скарлет, Pur Désir de Lilas на Yves Rocher е с аромат на люляк .

    Смърфче,много благодаря,ще се опитам да намеря въпросния парфюм.

  3. #18

    Подразбиране

    А,сега да споделя нещо с любителите на парфюмите.
    За седмица бях на ескурзия на Френската ривиера и на път към Монако бяхме във фабрика за парфюми "Фрагонар".Разгледахме цялата фабрика,а една много мила и приятна дама ни разказа много интересни неща за създаването на парфюмите,което за мен беше много интересно.
    Искам със задоволство да отбележа,че нашата роза(гюл) е на четвърто място сред многото цветя,които използват.
    Купих си три парфюма- ILE D AQMOR; BAROQUE; DIAMANT
    Една от съставките на BAROQUE e нашата роза .
    Ето и снимки от фабриката:




  4. #19

    Подразбиране

    Завиждам ти...А знае ли някой парфюм с аромат на диви карамфили?

  5. #20

    Подразбиране

    Armani Code и си го поръчай оттук www.desi-stil.com
    Много по-изгодно е от магазина.

  6. #21

  7. #22

    Подразбиране

    Femme на Hugo Boss това е парфюмът. Откакто попаднах на него не мога да харесам друг. Страшен е.

  8. #23

    Подразбиране

    Страстта ми по парфюмите, май е равна на страстта по гоблените и и орхидеите. Имам 6-7 флакона, които редувам. Когато свикна с миризмата и много бързо спирам да я усещам. А и парфюмите са, като дрехите - слагам, според настроението. За момента абсолютен любимец ми е

    Редувам го с ALLURE на Shanel, Sun на Jil Sander, който е много жив и летен, Le Parfum на Max Mara и още няколко неща. Почти всеки сезон си избирам по една миризма. Сега съм си запланувала една стара, но много любима - Anais Ananis на Cacharel.

  9. #24

    Подразбиране

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Срещата на два характера е като взаимодействието между две химически вещества: ако има реакция и двете се трансформират.

  10. #25

    Подразбиране

    Я люблю Dior Pur Poison

  11. #26

    Подразбиране

    Я люблю Dior Pure Poison

  12. #27

    Подразбиране

    Вмомента съм с Cacharel Noa. Някой купувал ли си е парфюми от интернет... нека сподели дали са качествени и дали си струва?

  13. #28

    Подразбиране

    аз ползвам един много стар аромат,но ми е любим- trussardi skin.ароматът му е на виолетки. на мен ми е изгоден,защото имам връзки с много фирми,занимаващи се с дистрибуция на парфюми, но разбира се аз ги ползвам само във връзка с работата. колкото до поръчките по интернет- не всяка фирма предлага оригинални парфюми,опаковката отвън я правят 1:1 с оригинала, а съдържанието понякога е вода с лек примес на аромати. дори използват баркода на оригиналния . затова по-добре си вземете тестер. по-евтин е с до 20-25 лв от парфюма и е по-вероятно да е оригинал
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  14. #29

    Smile

    Аз ползвам Жадор на Кристиян Диор.Любимият ми е

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Имам няколко любими. По-рано си купувах Yves Rocher . За последния ми рожден ден синовете ми подариха Ricci Ricci на Nina Ricci - бил най-новия арамат. Много си го харесвам.

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •