Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 55

Тема: Парфюми

  1. #31

    Подразбиране

    Имам няколко любими. По-рано си купувах Yves Rocher . За последния ми рожден ден синовете ми подариха Ricci Ricci на Nina Ricci - бил най-новия арамат. Много си го харесвам.

  2. #32

    Подразбиране

    Моят любим парфюм е на Vera Wang-bouquet ,който не харесва сладникавите аромати като мен ,мисля ,че това е добър вариант,още повече ,че в парфюмите си използват българска роза.
    А да попитам някой дали е използвал вече новият парфюм на Prada с аромат на портокал и какви са впечатленията ви за него?

  3. #33

    Подразбиране

    Тъй като бързо привиквам към миризмата , обикновено редувам няколко.Сега след коледните празници у дома се събраха няколко - наоми кембъл - кат се лукс , версаче , бос - оринж , жадор диор , пурбланка и льо рьо солей. Сякаш всички се бяха наговорили за подаръците , но аз останах приятно изненадана и очарована , така че в скоро време няма да купувам парфюми.
    Редактирано от snejanka77 : 19.01.2010 в 23:39.

  4. #34

    Подразбиране

    Завиждам тииииииииииии

  5. #35

    Подразбиране

    мой фаворит е прада, за съжаление е от скоро на нашия пазар и има само от старите модели

  6. #36

    Подразбиране

    Може много от вас да се учудят,но повярвайте ми ще останете доволни. Оставам на страна всички маркови и скъпи парфюми и ви предлагам един който го ползвам от 5 год.,но само лятото. Всяка от вас която успее да си го намери ще ме черпи. Струва м/у 9,00 и 12,00 лв., но е върхът.Казва се "Buenavista"-в червено квадратно шишенце със златна капачка(100 мл.)
    Повтарям ви обаче,че парфюма е чудесен за топлите месеци.
    За зимата предпочитам и ви препоръчвам да опитате Frank Govers.
    Ммммм ,че ми замириса на хубавооооо

  7. #37

    Подразбиране

    аз много го харесвам това инканто-много е трайно/е зависи от къде е купувано де/
    в момента използвам версаче бри кръстъл-лек аромат

  8. #38

    Подразбиране

    Червената ябълка на Нина Ричи ми е любим откак се появи преди няколко години.
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  9. #39

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vessi_s Виж мнение
    Може много от вас да се учудят,но повярвайте ми ще останете доволни. Оставам на страна всички маркови и скъпи парфюми и ви предлагам един който го ползвам от 5 год.,но само лятото. Всяка от вас която успее да си го намери ще ме черпи. Струва м/у 9,00 и 12,00 лв., но е върхът.Казва се "Buenavista"-в червено квадратно шишенце със златна капачка(100 мл.)
    Повтарям ви обаче,че парфюма е чудесен за топлите месеци.
    За зимата предпочитам и ви препоръчвам да опитате Frank Govers.
    Ммммм ,че ми замириса на хубавооооо
    старото име на buenavista е velviamo. има го в дамски и мъжки вариант и е много наситен и траен аромат. колкото до Frank-той е класика...
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  10. #40

    Подразбиране

    съвсем наскоро открих "ком де гарсон" невероятен аромат, не е само мъжки има и дамски варянт, но честно казано в случая мъките ми харесват повече и ги ползвам с удоволствие

  11. #41

    Подразбиране

    Момичета, някой купувал ли е парфюми от тук: http://www.torba.bg/parfums-versace/...ystal-edt.html
    Споделете впечатления.

  12. #42

    Подразбиране

    Nelli,разгледах подробно сайта и също съм любопитна да чуя мнения на хора които са се ползвали от услугите им.Благодаря ти!

  13. #43

    Подразбиране

    Aз си имам три болести.Едната са цигарите,другата гоблените,а третата парфюмите!!не ме питайте какво съм похарчила по хубави парфюми!!Но от миналата година се влюбих трайно :"Alien"на Тери Мичел....Невероятен аромат!!!!

  14. #44

    Подразбиране за парфюмите и цените...

    Момичета, някой поръчвал ли е от тези сайтове :

    http://parfumite-bg.net/

    http://parfum4e.dir.bg/_wm/gallery/?df=17

    Цените мн. ме изкушават.,от друга страна ми "намирисва " на менте..

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз лично си менкам 3 парфюма- Just Cavalli Pink, Naomi Campbell Seductive Elixir и Lacoste Touch of Pink. Всички са с невероятен аромат, много свежи

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •