Страница 27 от 37 ПърваПърва ... 172526272829 ... ПоследенПоследен
Показване на 391 до 405 от 542
  1. #391

    Подразбиране гоблени

    момичета страхотни сте.....
    не пресъствах на срещите по здравословен проблем, но с интерес следя
    всичките ви изяви,дано на следващата среща вече да съм във форма.

  2. #392

    Подразбиране

    Страхотни сте момичета. На тази среща не успях, но се надявам, че на следващата среща ще дойда. За всички Вас

  3. #393

    Подразбиране

    Здравейте,момичета много съжалявам,че не съм била на срещата!Било е много весело. Надявам се да успея за другия път.

  4. #394

    Подразбиране

    Мили момичета,защо не си направите пролетния банкет при нас? На 22-ри е празника на града,ще пуснат лазерното шоу,звук и светлина.Вероянто за тогава ще е отворен и единствения музей на Балканите -историята на България със силиконови фигури.Ще ползваме същия хотел "Етър", на същите цени.


  5. #395

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от cvetomilka.1 Виж мнение
    Мили момичета,защо не си направите пролетния банкет при нас? На 22-ри е празника на града,ще пуснат лазерното шоу,звук и светлина.Вероянто за тогава ще е отворен и единствения музей на Балканите -историята на България със силиконови фигури.Ще ползваме същия хотел "Етър", на същите цени.

    Ух, ама че изкушение....
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  6. #396

    Подразбиране

    Чудесно, но се пада петъчен ден ....

  7. #397

    Подразбиране

    Среща 27.01.13 г. 13.00 ч. неделя " Рандеву".
    Момичета, мъжете в къщи решили да ме изненадат с уикенд в Банско и това никак не е лошо по принцип, но ми развалиха плановете да присъствам на срещата. В неделя към 12.00 часа трябва да се освободи хотела и пътуването при зимни условия никак няма да е лесно, затова вероятността да се добера до Пловдив до към срещата са малко вероятни...........
    Поради ангажираността на някой от пловдивската група за изборите взех да се притеснявам колко души са сигурни, че ще отидат на среща. Да не стане така някой да си пие кафето сам............
    Молбата ми е, който е сигурен / на този етап/ че ще ходи да пише тук в темата......
    А аз обещавам ако тръгнем по навреме от Банско да ме оставят на срещата макар и позакъсняла, но не знам дали ще ми угодят мъжете.....
    Редактирано от pepina_p : 25.01.2013 в 15:59.
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  8. #398

    Подразбиране

    Аз ще отида, ако до неделя не ми се объркат нещо плановете. Ще ми е приятно да се видим с тези, които имат възможност.

  9. #399

    Подразбиране

    Мисля и ние да сме там.
    Юра, ако идваш донеси робина

  10. #400

    Подразбиране

    И аз много не съм сигурна за неделя....

  11. #401

    Подразбиране

    Със сигурност няма да идвам.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  12. #402

    Подразбиране

    Аз съм свободна и мисля да мина, ще се видим с който е отишъл
    dani_m29@abv.bg

    Без картинка схеми на гоблени не изпращам

  13. #403

    Подразбиране

    Аз направих за неделя резервацията 27 януари 13 часа "Рандеву ако има възможност мисля и аз да намина с поздрав

  14. #404

    Подразбиране

    Момичета, съжалявам отпада ми идването, объркаха ми плановете.

  15. #405

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета съжалявам но ще пропусна. Днес ходих при Донка в Хоби- Кламер и си направих часовник с декупаж. Основата е плочка и малко ме стресна но се получи ефектно. Остана мъжо да монтира механизма и наистина да работи


    Насе, миличка, твоя робин е при Зезата вече почти седмица. Цветята ти са разкошни

Страница 27 от 37 ПърваПърва ... 172526272829 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •