Страница 4 от 10 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 147
  1. #46

    Подразбиране

    посетих изложбата 2пъти.тази година не участвах но следващата със сигурност.

  2. #47

    Подразбиране

    Чудесни сте, момичета!!! За жалост изложбата приключва в петък - ако беше продължила и в събота със сигурност щях да дойда. Да се надяваме, че следващия път ще продължи поне и в събота. Благодаря за снимките - така поне отдалеч можем да се наслъждаваме!

  3. #48

    Подразбиране

    Много интересна изложба.Благодаря на murr за показаните снимки

  4. #49

    Подразбиране

    Успях да посетя изложбата, макар и в самия край - вече бяха свалили някои гоблени! Но успях да видя повечето, красота!!! Начинанието е добро и трябва да се разраства! За догодина наистина ще се постарая да участвам!
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  5. #50

    Подразбиране

    murr, благодарение на теб макар и задочно присъсттвах на изложбата.


    за красивите рози.

    и на pepa за нейните гоблени.
    www.anita_conftex@abv.bg

    Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство.

  6. #51

    Подразбиране

    Радвам се, че можах да ви доставя удоволствие със снимковия материал.
    Имам уговорка за догодина да ме предупредят поне месец по-рано за датата на следващата изложба, така че да има време да се организирате да участвате или поне да си направите плановете за посещение.
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  7. #52

    Подразбиране

    За съжаление дълго време не съм влизала във форума и не разбрах за изложбата.От снимките и сайта на читалището виждам,че е имало доста творби,което е прекрасно.Браво на всички момичета,които са участвали и са допринесли за доброто настроение на всички посетители.
    Красотата ще спаси света!

  8. #53

    Подразбиране

    извинявайте,че толкова закъснях,но ето ви и малко снимки и от мен http://snimka.bg/album.php?album_id=116429 желая ви приятно гледане

  9. #54

    Подразбиране

    Здравейте, новичка съм, но първото на което попаднах се оказа празник за очите.Поздравления за организаторите на изложбата.Колко красота и майсторство събрано на едно място. И храна за размисъл за останалите градове...може би и в Стара Загора ще успеем да организираме подобна изложба и да я превърнем в традиционна.
    Отново поздравления и благодарности murr, че ни правиш "гости" на изложбата

  10. #55

    Подразбиране

    Съвсем точно определение е това "празник за очите". Благодаря ви, момичета, че ни направихте съпричастни на тази красота.

  11. #56

    Подразбиране

    Ето че дойде време да подновим тази тема

    Изложбата на гоблени в Бургас е запланувана за 11.03.2008 година. Така че имаме около месец и половина да завършим и подготвим нещата за нея

    Ако има някаква промяна на датата ще пиша допълнително.
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  12. #57

    Подразбиране

    А какви са условията за участие

  13. #58

    Подразбиране

    murr , много благодаря за информацията! Ще видя какво мога да подготвя за тогава!
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  14. #59

    Подразбиране

    Откриване: 11.03
    Краен срок за приемане на гоблени: 7.03
    Работно време: 8.30-18.00 (може да се разглежда до 20.00)
    Условия:
    - 4-5 рамкирани неща
    - да не са показвани предни години
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Какъв съм оптимист.Толкова много исках да дойда,че забревих детето А то няма кой да го води на училище(а има и къде да отседна)Ще трябва да мине още някоя и друга годинка

Страница 4 от 10 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •