Страница 8 от 10 ПърваПърва ... 678910 ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 147
  1. #106

    Подразбиране Изложбата на гоблени в Бургас

    Поздравления на всички участници!
    "Стихията" определено е гвоздеят на изложбата - и като оригиналност и като изпълнение.
    Специални поздравления и на Нели Бакърджиева. Не я познавам, но нейните гоблени най-много ме впечатлиха.
    vd

  2. #107

    Подразбиране

    vivi, а защо не те видяхме на откриването? Много искахме да се запознаем и с теб. А и да те поздравим за слончето
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  3. #108

    Подразбиране

    Изложбата е била чудесна! Всички гоблени са прекрасни!
    За съжаление не можах да участвам по независещи от мен причини.
    На наградените честито!
    murr, получило се е так както искаше, по-съвременни разработки, а Стихията е гвоздеят в програмата!
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  4. #109

    Подразбиране

    Момичета, читалището ще работи утре, 15.03.2008 от 10.00 до 14.00
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  5. #110

    Подразбиране


    Нямам думи за изложбата!!!
    Просто толкова красота на едно място не бях виждала!
    Поздравления за всички , които я направиха !!!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #111

    Подразбиране

    Днес от местния вестник разбрах за изложбата в М.рудник. С голямо удоволствие видях невероятния гоблен Стихията на Таня - murr! Таня, моите поздравления! И във вестника пише, че този гоблен е чудо на изкуството! Наистина е така! Жалко, че лежа в къщи със счупен крак и не мога да отида до М.рудник. Таня, ще се радвам да покажеш Стихията в по-едър план. Наистина си засенчила Тодор Ставрев ! Поздравявам те!!!

  7. #112

  8. #113

    Подразбиране

    Много ме е яд, че няма да мога да видя изложбата .Налегна ме някакъв грип и съм нещастна.
    Момичета, поздравления ! Чудесни сте и вие и гоблените ви !!!
    Още поздравления и за Таня !

  9. #114

    Подразбиране

    Момичета, мисля че и Нелка заслужава поздравления. Макар че не беше сред наградените нейния "Под дъжда" е бил сред фаворитите на всички посетили изложбата
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  10. #115

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от murr Виж мнение
    Момичета, мисля че и Нелка заслужава поздравления. Макар че не беше сред наградените нейния "Под дъжда" е бил сред фаворитите на всички посетили изложбата
    Ама разбира се - нейните гоблени също са прекрасни.

  11. #116

    Подразбиране

    Браво, момичета!
    Благодаря за снимките!Трудът ви е прекрасен!
    Мисля, че всички творби заслужават аплодисменти от нас, от първия ред пред монитора, които дори и от далечни спрямо Бургас градове, се радваме на тази Изложба!

  12. #117

    Подразбиране .........

    Поздравления за грандиозната изложба! Имах голямо желание да я посетя, но пак започнах работа. Поздравления и за наградените! Честито и догодина отново да видим нови разработки.
    murr, какви личности оценяваха и какви бяха критериите. Изненадана съм, че "Под дъжда" не е оценена по достойнства-нова разработка, трудност и изпълнение. А емоционалното въздействие.............
    "Стихията" наистина е великолепна. murr, истински подвиг!
    Още веднаж БРАВО НА БУРГАЗЛИЙКИ

  13. #118

    Thumbs up

    Много благодаря за снимките - така и ние в далечния Видин видяхме вашите чудесни творби. А между другото - в скромния ми град на 21.03. от 17 часа се открива също такава изложба - на тема флора и фауна. Ще видя как е и ще ви пиша. Аз все още не съм готова за участие.

  14. #119

    Подразбиране

    Поздравления на всички участници в изложбата. Беше супер. Моята щерка си хареса Мечо Пух, а съпругът ми най-много хареса Стихията и Огледалното езеро, защото изглеждало като снимка. А на мен ми се прииска почти всичките да ги ушия. Поздравления на всички отново.

  15. #120

    Подразбиране

    Реклама:
    Изложбата беше много интересна.Трябва да благодарим на организаторите!Това са служителките-библиотекарки от читалище"Кирил и Методи" в к-с"М.Рудник".Те са тези,които ни доставиха радост и красота!И всички участници разбира се,но преди всичко ОРГАНИЗАТОРИТЕ!

Страница 8 от 10 ПърваПърва ... 678910 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •