Страница 9 от 10 ПърваПърва ... 78910 ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 147
  1. #121

    Подразбиране

    СТРАХОТНИ ГОБЛЕНИ! СТРАХОТНИ РАМКИ! СТРАХОТНА ОРГАНИЗАЦИЯ! ПОЗДРАВЛЕНИЯ!

  2. #122

    Подразбиране

    БРАВООООООООО НА ВСИ4КИ УЧАСТВАЛИ
    СТРАХОТНИ ГОБЛЕНИ,А ЗА ''СТИХИЯТА'' ...... НЯМАМ ДУМИ

  3. #123

    Подразбиране

    Хайде дами от Бургас и региона - откриването е на 17.03.2009, а гоблените се приемат до 12.03. (но няма да откажат да ги вземат и на 13.03.)
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  4. #124

    Подразбиране

    Днес е 13.03,как не разбрах по-рано.Бих се радвала да участвам.Ако бях от Бургас,можеше да занеса днес някои неща,но уви.......Ще гледам снимки.Успех на изложбата.

  5. #125

    Подразбиране

    Успех на изложбата! Съжалявам, че съм толкова далече и не мога да я посетя. Очаквам с нетърпение снимки.

  6. #126

    Angry

    смятах и аз да участвам, но за съжаление баба ми постъпи в болница и ходя постоянно при нея.ще се наслаждавам само на снимки.успех

  7. #127

    Подразбиране

    Успех на новата изложба и от мен! Дали не е възможно да стане пътуваща и да дойде в нашия град?

  8. #128

    Подразбиране

    Успех на всички които ще участват!
    Стискаме палци!И ще се опитаме да посетим изложбата.
    Не е за изпускане,толкова красота на едно място

  9. #129

    Подразбиране

    Не мога да разбера само,защо има още две теми за Изложба в Бургас,от един и същи човек.

  10. #130

    Подразбиране

    направихте ли снимки? Къде да търсим?

  11. #131

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jeinav Виж мнение
    направихте ли снимки? Къде да търсим?

    Снимки няма Този път нямах възможност да снимам, но чесно казано тази година беше много рехава изложба. Надявам се от читалището скоро да сложат снимките в сайта си
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  12. #132

    Подразбиране

    Другия път може да помогнем от Варна да не е толкова рехава

  13. #133

    Подразбиране

    Изложбата не беше лоша. Просто критериите, по които се избираха гоблените бяха според мен не добре обмислени. Да се излагат само "нови" разработки няма нищо лошо, но различните хора харесват различни неща. Разнообразието на фирми, предлагащи схеми е голямо, но това не трябва да означава, че гоблените на Вилер са остарели. Според мен има модели, които нямат възраст, даже и когато представят действителност много далече от нашата. В една такава изложба трябва да се намери хармонията между традиционното и новото, не трябва те да се разделят. И все пак това е само моето мнение, не е задължително всички да го споделят. Аз шия за удоволствие и това ми е достатъчно.
    vd

  14. #134

  15. #135

    Подразбиране

    Реклама:
    Виви аз напълно споделям твоето мнение,защото Вилер го имаше много преди програмките през които прекарват гоблените сега.И не мога да разбера, защо трябва да се отричат.Харесвам много съвременните гоблени,но не трябва да се забравя от къде сме тръгнали.А Елица 820 не знам за какво вика браво.

Страница 9 от 10 ПърваПърва ... 78910 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •