Страница 1 от 10 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 147
  1. #1

    Arrow Изложба на гоблени в гр. Бургас

    ЗДРАВЕЙТЕ! ОТ 4 ДЕНА СЪМ В ФОРУМА И НЯМАМ ДУМИ .*РАДВАМ СЕ ЧЕ ИМА БЪРЗИ, СМЕЛИ ,СРЪЧНИ МОМИЧЕТА КАТО ВАС И СЕ НАДЯВАМ ДА СЕ ВИДИМ НА ИЗЛОЖБАТА В БУРГАС НА 13.03/07 ДАНО НЕ ГРЕША ДАТАТА

  2. #2

    Подразбиране

    pepa, изложбата ще се открива на 13.03. от 18.00 часа доколкото знам. А гоблените се събират до 9.03 включително. А повечето от форума мислим да отиден на другия ден да я видим, защото на откриването ще е една малка лудница (миналата година не се стоеше вътре от народ и жега)
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  3. #3

    Подразбиране

    А може ли да питам къде ще е тази изложба, защото и за нас от Сливен ще е любопитно да прескочим до Бургас и да я видим?!

  4. #4

    Подразбиране

    Изложбата ще бъде в читалище "Кирил и Методий" (к-с Меден рудник, бл.425). Откриване на 13.03.2007 г. Мисля че ще бъде само 1 седмица, но не съм много сигурна. Ще попитам и ще пиша
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  5. #5

  6. #6

    Подразбиране

    много бих искала и аз да я разгледам,но работя редовна смяна.дали ще мога да я посетя в събота или в неделя,ако знаете-пишете,моля

  7. #7

    Подразбиране

    Читалището не работи в събота и неделя. Мисля си да направя малко снимков материал за тези които искат да я разгледат, но не могат да я видят. Какво ще кажете?
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  8. #8

    Подразбиране

    Ще е чудесно, да я видят и тези , които не са от региона Ако имам път към Бургас , може и аз да поглезя очите си
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  9. #9

    Подразбиране

    ще съм ви много благодарна,ако ми кажете с какво работно време ще е читалището ако успея да я посетя,обещавам и аз да ви покажа доста снимки

  10. #10

    Подразбиране

    Страхотно ще бъде да видим част от изложбата.Аз никога не съм ходила на токава изложба и ще ми бъде много интересно.С нетърпение ще очаквам да покажете.

  11. #11

    Подразбиране

    Леле от 18.00 часа? И аз се гласях да ходя но съм на работа.Май ще пропусна откриването.Моля по-осведомените да дадът инфо за следващите дни

  12. #12

    Подразбиране

    Информация за изложбата: Откриване - 13.03, 18.00 часа
    Отворена за посетители от 8.30 до 18.00
    Закриване на 16.03.

    Надявам се да съм ви от полза
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  13. #13

    Подразбиране

    бургазлии,
    имам един въпрос към вас.Колко магазина за гоблени има в Бургас Аз не съм от града, но съм учила 5 г. там, а знам само едно павилионче около центъра.Много искам да разбера дали има и други и къде се намират
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  14. #14

    Smile

    Моля ви, качете на форума повече снимки от тази изложба, та ако не можем да я посетим лично, поне да се насладим чрез фотоматериала на красотите на бургаските гобленарки.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    marji, ще направя колкото се може повече снимки, но ще ги кача в сайта ми за да не товарим форума излишно. Ще се опитам още във вторник преди откриването да снимам. Ако не успея ще отида в сряда сутринта за да снимам наспокойствия.

    mimka, има поне 4 магазина за гоблени централната част на града и още по 1-2 в комплексите. От магазините в центъра само 2 са лесно откриваеми (единия е по ул. Кирил и Методий в едно тунелче, а другия е в магазин Краснодар). Ако те интересува нещо по-конкретно само кажи
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


Страница 1 от 10 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •