Страница 10 от 10 ПърваПърва ... 8910
Показване на 136 до 147 от 147
  1. #136

    Подразбиране

    Момичета ето ви линк ,за да видите някои от творбите които са били на изложбата в Бургас . Има и информация за наградите които са раздадени
    http://izlozhba-gobleni.hit.bg/
    Дано не се повтарямНо аз поне не видях никъде снимки от изложбата във форума.

  2. #137

    Подразбиране

    Хубаво щеше да е, това нещо да се види на живо, ама........е минало

  3. #138

    Подразбиране

    Моя скромен опит в изложбите показва че поставянето на критерии и тематика обричат начинанието .
    Свобода но творчеството - това е ....

  4. #139

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Моя скромен опит в изложбите показва че поставянето на критерии и тематика обричат начинанието .
    Свобода но творчеството - това е ....
    И аз съм против ограниченията ... Първите две изложби в Пловдив бяха тематични и се събраха по 50 гоблена (аз си избодох очите от бързане, за да участвам), а тази, която откриваме утре, ще е с повече от 200 работи! На това аз казвам "Богата" Изложба - все пак вкусове всякакви.
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  5. #140

    Smile

    Не е трябвало да се слагат никакви ограничения, според мен - какво е това: до 5 бр. гоблени, жури ще решава кой, какво и т.н. Според мен - колкото повече, толкова по-добре. Все пак има различни дизайнери, вкусове и много, много разнообразие от модели гоблени. На мен ми се видя, че повечето са на Милена, тя ли е била в журито да определя какви гоблени ще се показват

  6. #141

    Подразбиране

    В Бургас изложбите са под егидата на Милена Стил затова има наградени. Ние от Пловдив не сме интересни.

  7. #142

    Подразбиране

    А с какво работно време е галерията и може ли на откриването да дойдат хора, които не участват

  8. #143

    Подразбиране

    има ли я все ооще изложбата?

  9. #144

    Подразбиране

    Изложбата в Пловдив трябва да се открие утре.Не греша,нали?

  10. #145

    Подразбиране

    Аз питам за Бургас.

  11. #146

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kanarche Виж мнение
    Изложбата в Пловдив трябва да се открие утре.Не греша,нали?
    Точно така , утре в 18.00 .
    Епицентър - Мексиканска графика в Старинния град .
    Заповядайте !

  12. #147

    Подразбиране

    Реклама:
    В Бургас организират всяка година от 3-4 години насам. Изложбата продължава по 1 седмица. Винаги е в читалище "Св.Св.Кирил и Методий" в ж.к. "Меден Рудник". Миналата година читалището беше отворено и в събота извънредно заради проявения интерес към изложбата.

Страница 10 от 10 ПърваПърва ... 8910

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •