Страница 16 от 16 ПърваПърва ... 6141516
Показване на 226 до 240 от 263

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Ата, като гледам картинката се сещам за един мой любим израз: "бой на негри в тъмна нощ, а това беличкото е зазоряването"
    На мен за сега нищо не ми говори, сигурно са ми нужни още "етапи"
    Хахаха, това беличкото е от светкавицата, не ми се правеше друга снимка А, любимият ти израз направо удря в целта

  2. #2

    Подразбиране

    Досетих се,че е от светкавицата, но то помогна за абсолютно съвпадение между израза и картинката.
    Ако ми остане малко свободно време ще понаобиколя темата за Африка.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  3. #3

    Подразбиране

    Така и не разбрахме какво шие Ата от картинката в по-горния пост.

    Но да опитаме с нещо друго.
    Това е новото ми начинание. Ще се досети ли някой какво е то? Предполагам,че няма да ви затрудня много.

    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  4. #4

    Подразбиране

    Огнен кон-графика, шие се с конци меланж. Скоро му правих пренабор.

  5. #5

    Подразбиране

    Знаех си, че няма да ви затрудня. А дали от твоя пренабор го шия, незнам. Не помня от де го свалих.

    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  6. #6

    Подразбиране

    Не е от моя пренабор, защото една рускиня в Осинката ме изпревари, и аз така и не качих линка.

  7. #7

    Подразбиране

    Злате,дали няма по-напреднал етап?
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  8. #8

    Подразбиране

    има, има, но трябва да се гледа другаде, Златето не се е сетила да си поддържа гатанката докато я отгатнем. аз няма да подсказвам. но ако ви постне следващия етап веднага сте познали

  9. #9

    Подразбиране

    Наистина бях забравила за моето етапче..... Ама аз днес не го виждам! Ей за това си направих нов албум на готовите творби, заради този смотан радикал....не се виждаха половината ми снимки. Вие виждате ли картинката? Пробвах и през друг браузер и все тая, не виждам... На черна панама ли е ?

  10. #10

    Подразбиране

    Предполагам, че съм качила етапче на това, а днес е до тук .... През това време уших други 2 и ако не им мине котка път на мацките мисля от другата седмица да се върна при тях
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 16 от 16 ПърваПърва ... 6141516

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •