Страница 18 от 18 ПърваПърва ... 8161718
Показване на 256 до 263 от 263
  1. #256

    Подразбиране

    Така и не разбрахме какво шие Ата от картинката в по-горния пост.

    Но да опитаме с нещо друго.
    Това е новото ми начинание. Ще се досети ли някой какво е то? Предполагам,че няма да ви затрудня много.

    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #257

    Подразбиране

    Огнен кон-графика, шие се с конци меланж. Скоро му правих пренабор.

  3. #258

    Подразбиране

    Знаех си, че няма да ви затрудня. А дали от твоя пренабор го шия, незнам. Не помня от де го свалих.

    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  4. #259

    Подразбиране

    Не е от моя пренабор, защото една рускиня в Осинката ме изпревари, и аз така и не качих линка.

  5. #260

    Подразбиране

    Злате,дали няма по-напреднал етап?
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  6. #261

    Подразбиране

    има, има, но трябва да се гледа другаде, Златето не се е сетила да си поддържа гатанката докато я отгатнем. аз няма да подсказвам. но ако ви постне следващия етап веднага сте познали

  7. #262

    Подразбиране

    Наистина бях забравила за моето етапче..... Ама аз днес не го виждам! Ей за това си направих нов албум на готовите творби, заради този смотан радикал....не се виждаха половината ми снимки. Вие виждате ли картинката? Пробвах и през друг браузер и все тая, не виждам... На черна панама ли е ?

  8. #263

    Подразбиране

    Реклама:
    Предполагам, че съм качила етапче на това, а днес е до тук .... През това време уших други 2 и ако не им мине котка път на мацките мисля от другата седмица да се върна при тях
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 18 от 18 ПърваПърва ... 8161718

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •