Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 62
  1. #46

    Подразбиране

    Въй, знаех че не съм показвала скоро нищо / не че не шия /, ама чак пък от две години Как лети времето Първо ще покажа Кандамара:

  2. #47

    Подразбиране

    Поздравления , Кандамара е разкошен
    v_g_g@mail.bg

  3. #48

    Подразбиране

    Голямо майсторство!Браво! Кандамар не се шие лесно.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  4. #49

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Rossko Виж мнение
    Въй, знаех че не съм показвала скоро нищо / не че не шия /, ама чак пък от две години Как лети времето Първо ще покажа Кандамара:
    Разкошен е!

  5. #50

    Подразбиране

    Вълшебен е. Много труд ,но си е струвало

  6. #51

    Подразбиране

    Благодаря Ви много!
    Да покажа и другия гоблен, готов много отдавна .Нарочно не ги слагам един до друг, защото иначе Кандамара бледнее до Дим. И последно само да кажа , че Кандамара се шие много лесно, само френските възли /1997 броя/ ме позабавиха малко. А сега Дим:

  7. #52

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Rossko Виж мнение
    Благодаря Ви много!
    Да покажа и другия гоблен, готов много отдавна .Нарочно не ги слагам един до друг, защото иначе Кандамара бледнее до Дим. И последно само да кажа , че Кандамара се шие много лесно, само френските възли /1997 броя/ ме позабавиха малко. А сега Дим:
    Красота! Поздравления!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  8. #53

    Подразбиране

    Разкошни са и двата, но наистина и в моите очи Дименшъна е по свеж и ярък. А колкото до френските възли ти завидях на търпението дори да ги преброиш , а за ушиването нямам думи... Но пък резултата си е заслужавал!

  9. #54

    Подразбиране

    И двата са много хубави! Браво! Кандамар не съм шила никога, то не е ли тук-там тонирана панамата и затова да ти се струва по-лесен? Иначе , и аз нямам търпение за френски възли и гледам да ги избягвам. Добре, че ти си им устояла, защото резултаът е прекрасен!

  10. #55

    Подразбиране

    И двата гоблена са невероятни. Завиждам ти благородно.

  11. #56

  12. #57

    Подразбиране

    Браво Роси прекрасен е

  13. #58

    Подразбиране

    Поради технически причини не съм показвала отдавна и тъй като успях да се докопам до компютър да побързам да споделя новите попълнения:

  14. #59

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    От много време не бях влизала във форума! Страхотни нови попълнения на колекцията ти! Пеперудите са като живи ,а за пейзажите думи не намирам!
    Редактирано от ralli : 22.03.2015 в 18:19.

Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •