Показване на 1 до 15 от 360

Threaded View

  1. #11

    Подразбиране отзив

    Тъй като живея на село и сега работата тук е доста, наложи се да си сглобя сама статива, вечерта само бях проверена за правилното изпълнениие. Да ви кажа, много съм горда, че успях сама да се справя.
    Иначе и аз бях харесала статива, който показа първо rodich, но ми се видя по-скъп. Нищо, следващия път...Че щерката и тя поиска такова чудо и може да помислим в бъдеще за смяна....
    Сега за шиенето. Не мога още добре да се ориентирам в правилното положение. Ако има някой с опит, да помага. Аз шия полуседнала-полулегнала с възглавници около мен (по принцип), но сега е невъзможно. Сядам във фотьойл, слагам си възглавници наоколо, но все пак се навеждам напред. Не мога още да свикна и да си посрещам иглата с лявата ръка отдолу -за посрещането, посрещам, ама дупченето отдолу нагоре още не ми се удава. Но мисля, че ще свикна. Всичко е въпрос на практика според мен. До зимата, когато само ще си седя на топличко до печката, ще се усъвършенствам. Дано съм успяла да се справя с фотитата, че сефте качвам снимки.
    Снимала съм и току-що започнатия гоблен на сватбената ни снимка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •