Показване на 1 до 15 от 360

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Аз имам дървена голяма рамка за бродерия,която стои на земята.Мойте плюси и минуси:
    предимство: сидиш с исправен гръб
    побързо се шие ако работиш със двете ръце
    плат опънат добре и това улеснява работа
    можеш да сменяш позиции на нивото и градуса на самата
    рамка според това,къде сядаш
    няма следи на панама от рамка,защото се крепи на кръгли
    рамки,на които се навива панама
    минуси: трудно става закрепяне и рязане на конец от опъкова страна

    Мойто мнение - купувайте и не се мъслите.Аз доволна от своя стан!

  2. #2

    Подразбиране

    Galia69, непременно да се похвалиш как се шие с новото приспособление като стане готово .

    Svetta, аз съм се навила вече да си купувам т.нар. стан, само чакам повод да започна нещо голямо . Обаче не мога да разбера как става това шиене с двете ръце?

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от svetta Виж мнение
    Аз имам дървена голяма рамка за бродерия,която стои на земята.Мойте плюси и минуси:
    предимство: сидиш с исправен гръб
    побързо се шие ако работиш със двете ръце
    плат опънат добре и това улеснява работа
    можеш да сменяш позиции на нивото и градуса на самата
    рамка според това,къде сядаш
    няма следи на панама от рамка,защото се крепи на кръгли
    рамки,на които се навива панама
    минуси: трудно става закрепяне и рязане на конец от опъкова страна

    Мойто мнение - купувайте и не се мъслите.Аз доволна от своя стан!
    А не се ли повдига нагоре рамката на моята стойка може да се повдига на горе и може спокойно да се започва и завършва конеца .

  4. #4

    Подразбиране

    Моето мнение-на обикновени дървени и пластмасов съм пробвала различни големини гоблени и все ме беше неудобно.Не съм свикнала с гергеф. Правоъгълен на статив съм виждала у позната-донесоха й го от Германия. Шиеше на него и беше много доволна. Скоро ми подариха италиански кръгъл на статив. Много си го харесвам, но и той стои като сувенир без да го ползвам. Който може със гергеф-нека си купи от тези на стативи-казват,че са страшно удобни

  5. #5

    Подразбиране

    Аз отдавна шия с гергеф, някак ми дава усещане за стабилност. В руските сайтове съм виждала дървени рамки, които могат да се поставят върху дивана. Сигурно е по-удобно, защото по-малко ще се изморяват ръцете. Но мисля, че цена 100-150лв е прекалено висока за 2-3 дъски.

  6. #6

    Подразбиране

    Sveta i az imam durvena ramka s stativ no neshto ne mis e poluchava posuvetvai me izpuvam goblena no ne mi e nqmakuk udobna za chiene

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •