Показване на 1 до 15 от 360

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Reni Виж мнение
    А дървените били по-щадящи.
    С времето започват да пускат цвят по панамата ... в началото мислех, че е никотин, но след като и непушачи се оплакоха ... Имам 2 гоблена, които не се изпраха!

    rodich, на всичките ти въпроси бих отговорила така - въпрос на навик Аз лично имам поне 8 гергефа - всякаква големина - и си избирам с кой да шия според големината на схемата. Обичам панамата да е силно изпъната и понакога я гладя и в процеса на шиене, затова мразя да сменям гергефа и мястото му - сложа ли го веднъж, старая се да го махна чак на готов гоблен ... Когато ползвам голям, шия с облегнат на гърдите гергеш и с лявата ръка "прегръщам" отсрещната му страна
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    [QUOTE=Denica;235292]С времето започват да пускат цвят по панамата ... в началото мислех, че е никотин, но след като и непушачи се оплакоха ... Имам 2 гоблена, които не се изпраха!




    Може ли и аз да се включа? По повод по-горното - от доста години шия с гергеф. Доста старичък ми е,но жената която ме научи да шия на него и ми го подари ме посъветва да го обличам с плат.
    Изрязвате си една тънка лентичка бял плат и го обвивате. Когато плата се зацапа просто го изхвърляте. Така не остават белези по панамата ,а и не се цапа.
    Понякога използвам и бинт.
    Дано да съм ви била полезна.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •