Страница 10 от 24 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 360
  1. #136

    Подразбиране

    nellli, rodich, благодаря за споделения опит!

    Аз пък ще споделя още един линк, за тези, които искат да си направят стан
    http://dizy.diary.ru/p55688606.htm?from=0

  2. #137

    Подразбиране

    nelli, честита придобивка! Би ли споделила откъде се сдоби с рамката? Изглежда лека и удобна. Аз шия с гергеф, но гоблена който шия в момента е голям и много ми се пречка панамата.Много искам да си купя такава рамка

  3. #138

  4. #139

    Подразбиране

    Rodich, благодаря за отговора.

  5. #140

    Подразбиране

    nelli, благодаря ти за бързия отговор. Решила съм да си направя подарък за рождения ден.Чудя се дали да е само рамка или това

    Ако някои може да ми каже дали е удобно ще съм много благодарна:

  6. #141

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от margo67 Виж мнение
    nelli, благодаря ти за бързия отговор. Решила съм да си направя подарък за рождения ден.Чудя се дали да е само рамка или това
    Виж дали размерите ще са подходящи за нещата, които правиш.
    Иначе ми се струва, че е за маса. Ще ти е изправен гърба, което е добре


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  7. #142

    Подразбиране

    Вижте какво си купих средата на февруари от магазина на Стефан Стамболов в София. На DMC e. После приеха и заявката ми за рамка от Рогоблен и скоро ще си имам още една, но по-голяма. И без това показаната е малка за гоблена, който е разпънат на нея.

  8. #143

    Подразбиране

    Някой може ли да ми каже,когато се купува от тук www.sewandso.co.uk сметката в евро ли трябва да бъде или може да е в лева.Благодаря предварително

  9. #144

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от margo67 Виж мнение
    Някой може ли да ми каже,когато се купува от тук www.sewandso.co.uk сметката в евро ли трябва да бъде или може да е в лева.Благодаря предварително
    Трябва ти карта, която да става за интернет разплащания - няма значение дебитна, кредитна, валутна и прочие! Това е страшно коректен сайт - ако има проблеми веднага ти пишат!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  10. #145

    Подразбиране

    Благодаря,за отговора

  11. #146

    Подразбиране

    Връщам се на темата за рамките и по-точно на закрепването
    Ползвал ли е някой тези клипсове ( и ) за прикрепяне на плата. Аз имам от този вид рамки, но тези закрепващи елемети от къде могат да се набвят и дли закрепването е надежно
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от rodich : 23.03.2010 в 21:51.


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  12. #147

    Подразбиране

    rodich, клипсовете вървят заедно с рамката.
    Ако нямаш, залепи парче плат и след това зашивай за него панама. С клипсове от друг модел може и да не се получи перфектното захващане.

    Моята рамка е такава (в темата е на 8 страница някъде към средата) и засега нямам оплакване от закрепването.
    Панамата ми е опъната от 3 месеца, има леко отпускане, но то е от това, че не стягам много силно винтовете.

  13. #148

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от biskvitka_ Виж мнение
    rodich, клипсовете вървят заедно с рамката.
    Ако нямаш, залепи парче плат и след това зашивай за него панама. С клипсове от друг модел може и да не се получи перфектното захващане.

    Моята рамка е такава (в темата е на 8 страница някъде към средата) и засега нямам оплакване от закрепването.
    Панамата ми е опъната от 3 месеца, има леко отпускане, но то е от това, че не стягам много силно винтовете.
    Свърши вече поръчах си пак като моята , защото селъра на тази, която имаше клипсове не пожела да ми каже цена на доставка за БГ ..... аз така правя, пришивам го, но се надявах на по-съвременно решение
    Благодаря за отговора.
    Моята нова рамка пътува вече ,но все пак да попитам твоята от къде е


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  14. #149

    Подразбиране

    rodich, извинявай, гледам да не ползвам често компютъра...

    Моята рамка е от английския и-бей и имаше цена за доставка за България. Но не помня колко беше
    Редактирано от biskvitka_ : 27.03.2010 в 08:35.

  15. #150

    Подразбиране

    Реклама:
    Изпълнявайки заръката на Marieta, да се похваля с какво се сдобих
    Благодаря!!!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 10 от 24 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •