Страница 11 от 19 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 360

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от margo67 Виж мнение
    rodich,на твоя статив дали може да се поставя пластмасова рамка, ще ми кажеш ли как става захващането на рамката?
    "на този статив" имаш предвид последния, който покзавам нали
    На него не се захваща нищо. Просто рамката или гергефа се поставя отгоре. Стоперите на двете странични рамена задържат рамката или гергефа мисля, че е хитро и според това дали е по-широка рамката/гергефа се раздалечават или за по-тесни се събират .......


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    Здравейте отново, момичета!
    Мина вече време, започнах да си шия гоблена и трябва да кажа, че неочаквано зе мен е удобно и лесно. За жалост, нямям много време да шия сега, но започнах гоблена на четвърти август и до сега имам 20 ушити квадратчета. Свикнах вече да си посрещам конеца отдолу с лявата ръка. Приших си плат към панамата, така че сега платът е защипан за горната част на рамката и самата панама, в частта, в която шия, е на нивото на ръцете ми. Много е приятно, трябва да призная. Скъпичка беше рамката и доставката - около 130 лв, но си заслужава. Само за едно съжалявам - че е за под, а не за диван. Но следващия път ще си поръчам по-нисък статив, за да става и за диван(или легло).
    Снимки ще пратя по-нататък, но в друг раздел ще е сигурно-започнах голям гоблен и мога да си направя "процеси".
    Това е засега, благодаря за подкрепата

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vesi700 Виж мнение
    Здравейте отново, момичета!
    Мина вече време, започнах да си шия гоблена и трябва да кажа, че неочаквано зе мен е удобно и лесно. За жалост, нямям много време да шия сега, но започнах гоблена на четвърти август и до сега имам 20 ушити квадратчета. Свикнах вече да си посрещам конеца отдолу с лявата ръка. Приших си плат към панамата, така че сега платът е защипан за горната част на рамката и самата панама, в частта, в която шия, е на нивото на ръцете ми. Много е приятно, трябва да призная. Скъпичка беше рамката и доставката - около 130 лв, но си заслужава. Само за едно съжалявам - че е за под, а не за диван. Но следващия път ще си поръчам по-нисък статив, за да става и за диван(или легло).
    Снимки ще пратя по-нататък, но в друг раздел ще е сигурно-започнах голям гоблен и мога да си направя "процеси".
    Това е засега, благодаря за подкрепата
    Vesi видях, че една наша съфорумка е пуснала обява за продажба на стока за диван или легло, надникни тук http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7982

  4. #4

    Подразбиране

    кроти
    по-скоро това ще търся

    http://www.sewandso.co.uk/ran1632-0.html

    или това

    http://keep4u.ru/full/081027/28b1178d1a63762058/jpg

    последното го видях при рускините, не зная дали е поръчано или направено. Много там се хвалят, че съпрузите им ги правят. Моят е по-сръчен със заварките и желязото, с дървото хич го няма. Ще трябва да моля познати да се потрудят.
    Редактирано от vesi700 : 24.08.2010 в 12:55.

  5. #5

    Подразбиране

    margo67, ще споделиш ли какви размери е рамката, от къде я поръча, колко струва и за колко време пристигна. Аз в събота си поръчах от 123stitch пластмасова плюс удължители и нямам търпение да я получа. Малко скъпичка ми се видя моята, ама беше най-изгодно от всичко, което гледах.

  6. #6

    Подразбиране

    Nelly_L ,рамката не съм я поръчвала аз, купих я от една приятелка, която си я поръчала, но не ни била удобна. Размера е около 29 на 40 см.

  7. #7

    Подразбиране

    Margo67, честито! Наистина изглежда много добре опъната панамата!

  8. #8

    Подразбиране

    Аха, големичка е. Тази, която поръчах аз, е 11/11 инча, около 28/28 см. Смятам, че ми е достатъчно, тъй като няма статив и ще я ползвам вместо гергеф. Ох, само да дойде.... Ще покажа снимки.

  9. #9

    Подразбиране

    Честита ти придобивка и вдявай турбото за много красоти!

  10. #10

    Подразбиране

    Veneta, честита придобивка, много красиви гоблени да ушиеш на него ти пожелавам

  11. #11

    Подразбиране ''СТАНЧЕ за бродиране''

    Искам да ви покажа сьпругьт ми какво ми изработи/имаме доста дьрводелски машини ,и е завьршил ''текстил'' ,има понятие общо от тези неща/ ... така аз си сьздадох едно кьтче за бродиране,на което немога да се нарадвам и ..
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    sneji_bee@abv.bg

    Яжте мед за здраве и красота!
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100000080361779

  12. #12

    Подразбиране

    Бравооооо на Снежиният Плевенски съпруг...еее какви мъже имаме самоооо....да ни завиди човек.......моят от 2 дни мисли как да се нарече нашата Плевенска групичка......

  13. #13

    Подразбиране

    Кътчето ти е чудесно, много красиви неща да ушиеш там ти пожелавам! Поздравления за съпруга ти!

  14. #14

    Подразбиране

    Много уютно местенце си имаш! А с какви щипки си опънала панамата?

  15. #15

    Подразбиране

    Уау ,страхотен е станал!за мъжа ти и ,нали не си забравила какво си обещала!Мъжа ти да се стяга ,идвам да си поръчам при него подобна красота Хайде ший сега и показвай!

Страница 11 от 19 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •