Страница 12 от 24 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 360
  1. #166

    Подразбиране

    Доставката по принцип е чрез Български пощи.

  2. #167

    Подразбиране

    Е,това го има и у наше село даже...

  3. #168

    Подразбиране

    Мила vesi700,

    ти намери кого да питаш дали не бъркаш с поръчката. Тук всички сме "ЗА"!
    Аз си купих настолен вариант. Потвърждавам, че са много коректни в този магазин. Поръчвала съм си няколко пъти и всичко е било ок.
    Не се притеснявай и ти, всичко ще е ок.

  4. #169

    Подразбиране

    Друго си е да намериш подкрепа, а мен ме интересуваше дали са практични и удобни за работа.Аз шия ,честно казано, в леглото-облягам са на възглавница, пускам си тивито нещо да бъбри там и започвам. А сега ще трябва да се местя в хола при фУтЬОла
    А не искам да купя нещо, дето ще си седи там някъде забутано.

  5. #170

    Подразбиране

    Абе, ако не си ползвала, според мен в началото може и да не ти е удобно. Пък и то е малко индивидуално. Който е свикнал, казва че са незаменими. Аз да си кажа честно моя още не съм го пуснала в употреба, въпреки че го имам от известно време. Но не съм го захвърлила де.
    Инак си купих и от Plastic Snap Frames, даже цели три размера и ги намирам за страшно удобни, особено когато шия кръстчета.

  6. #171

    Подразбиране

    Доставката е по пощата. За три работни дни пристига пратката. Много са коректни.

  7. #172

    Подразбиране

    Carina Наистина си е индивидуално, но шия с гергеф и не ми пречи, би трябвало и с това дасвикна.
    А щом досега не са реагирали, да предположа ,че всичко е наред.
    Което пък, кроти, според твоята информация, означава , че до сряда би трябвало рамката да е при мен. Аууу, нямам време тогава, сядам да я довърша тоя Помпадурка, че няма да имам търпение да си тествам новата рамка с новия гоблен

  8. #173

    Подразбиране

    vesi700, хайде като пристигне да показваш снимки и да споделиш. Преди година много вариянти разглеждах при рускините и мъжо ми направи подобна рамка, но така и не ми беше удобна. На легло я слагах, на маса пробвах, но не се получи.
    fillipova@yahoo.com

  9. #174

    Подразбиране

    Ще покажа,dorina, разбира се, само да дойде. Сега видях, че са ми писали-изпратили са поръчката, щяла да дойде до 2 седмици.

  10. #175

    Подразбиране

    днес пристигна, но не с Български пощи, а с Интернешънъл нещо си. Чакам съпруга да се върне и да го нагласи, че нещо не мога сама да се справя, а и сина го няма. Очаквайте снимка утре-вдругиден.
    Редактирано от vesi700 : 30.07.2010 в 17:33.

  11. #176

    Подразбиране

    Честито! Да покажеш снимка и да кажеш удобно ли е.

  12. #177

  13. #178

    Подразбиране

    Дами, преди време исках да споделя какъв статив си харесах, удобен за голеееми рамки. Такова бижу не бях срещала! А от както го видях, всички останали ми се виждаха толкова дървени, че не може повече

    този е като мебел ..... ето да му се порадвате и вие
    http://www.sewandso.co.uk/ranimages/...SmartInUse.jpg
    http://www.sewandso.co.uk/ranimages/...argerImage.jpg
    Редактирано от rodich : 10.08.2010 в 09:47.


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  14. #179

    Подразбиране

    Приказката има продължение ......
    Сумата за доставка и цената за по-горния, са си сериозни по време на криза, затова се оглеждах за други варианти за стативи
    накрая ме зарадваха тези дни с този подарък





    на кутията пише, че по хоризонтала позволява максимална дължина 21", но успешно го ползвам с рамка 24"х12"


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  15. #180

    Подразбиране отзив

    Реклама:
    Тъй като живея на село и сега работата тук е доста, наложи се да си сглобя сама статива, вечерта само бях проверена за правилното изпълнениие. Да ви кажа, много съм горда, че успях сама да се справя.
    Иначе и аз бях харесала статива, който показа първо rodich, но ми се видя по-скъп. Нищо, следващия път...Че щерката и тя поиска такова чудо и може да помислим в бъдеще за смяна....
    Сега за шиенето. Не мога още добре да се ориентирам в правилното положение. Ако има някой с опит, да помага. Аз шия полуседнала-полулегнала с възглавници около мен (по принцип), но сега е невъзможно. Сядам във фотьойл, слагам си възглавници наоколо, но все пак се навеждам напред. Не мога още да свикна и да си посрещам иглата с лявата ръка отдолу -за посрещането, посрещам, ама дупченето отдолу нагоре още не ми се удава. Но мисля, че ще свикна. Всичко е въпрос на практика според мен. До зимата, когато само ще си седя на топличко до печката, ще се усъвършенствам. Дано съм успяла да се справя с фотитата, че сефте качвам снимки.
    Снимала съм и току-що започнатия гоблен на сватбената ни снимка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 12 от 24 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •