Страница 12 от 19 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 360

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pepen Виж мнение
    Уау ,страхотен е станал!за мъжа ти и ,нали не си забравила какво си обещала!Мъжа ти да се стяга ,идвам да си поръчам при него подобна красота Хайде ший сега и показвай!
    Той ми е направил и един за село за лятото,така,че ако се уговориш с него,може и да ти изпьлни порьчката,ВСИЧКО ЗАВИСИ ОТ ТЕБ!!!!!!!
    sneji_bee@abv.bg

    Яжте мед за здраве и красота!
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100000080361779

  2. #2

    Подразбиране

    Преди време питах на лични съфорумки относно Plastic Snap Frames, дали са доволни, дали се изпъва добре панамата.
    Тъй като вече много от момичетата тук имат такива пластмасови рамки, бих искала да попитам има ли разлика между обикновения гергеф и тях?

  3. #3

    Подразбиране

    Имам запитване на лични с какво сьм захванала панамата:на двете крьгли летви сьм заковала с габьрчета плат.За тези две парчета плат сьшивам гоблена от долната и горната страна и така навивам,докато стигна мястото за шиене.Шия,ушивам и навивам,точно като становете.
    От страни опьнах сьс щипки /от тиранти/,които закупих от КАУФЛАНД използват се за стягане на плата на дьската за гладене.С ластик са и ги заковах с габьрче -много е удобно!
    sneji_bee@abv.bg

    Яжте мед за здраве и красота!
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100000080361779

  4. #4

    Подразбиране

    Поздравления за съпруга ти.Чудесно кътче! Сега остава да си на турбо и да показваш красоти.

  5. #5

    Подразбиране

    Това е една от любимите ми теми! Поздравления за съпруга ти! И аз ти пожелавам много красоти да ушиеш с това удобство, което ти е създал!

  6. #6

    Подразбиране

    Marieta, опъва перфектно панамата. Другото, което аз смятам за предимство е, че е квадратна (или правоъгълна), за разлика от кръглия гергеф. За ъглите е по-удобно. Недостатък - доста е по-скъпа от гергеф. Моята е 28/28 см и така шия на по-голямо пространство.

  7. #7

    Подразбиране

    Макар, че на лични се уточнихме, благодаря и тук, Нели, за отговора!

  8. #8

    Подразбиране

    Да ви се похваля с придобивката

    И разбира се да изкажа моята огромна благодарност на майстора,съпруга на sneji_bee ,за експресно изпълнената и майсторски изработена поръчка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Подразбиране

    Браво на майстора!Честито на притежателката му!Дали да не се наредя и аз на опашка за такава прелест!Мерак ми е да го видя и пробвам на живо!

  10. #10

    Подразбиране

    Стана си има всичко! Супер е! Поздравления и със здраве да го ползваш
    Аз на моите това отчитам като минус, че нямам къде да си сложа схемата .....


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  11. #11

    Подразбиране

    Честито и от мен! Страхотна придобивка!

  12. #12

    Подразбиране

    Честито и много красиви гоблени да ушиеш на него.

  13. #13

    Подразбиране

    На теб честито, а на съпруга на sneji_bee пожелавам още много такива изработки. И да зарадва и други форумки!!!

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vesi700 Виж мнение
    На теб честито, а на съпруга на sneji_bee пожелавам още много такива изработки. И да зарадва и други форумки!!!
    АКО ЖЕЛАЯТ-ЩЕ ГО НАВИЯ ДА ПРАВИ...
    sneji_bee@abv.bg

    Яжте мед за здраве и красота!
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100000080361779

  15. #15

    Подразбиране

    Блазе ти!Уникален! Честито! Да ушиеш с негова помощ, много красиви гоблени!

Страница 12 от 19 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •