Страница 13 от 24 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 360
  1. #181

    Подразбиране

    Честито ,момичета!Радвам ви се Наистина придобивките ви са като мебел.Успешно шиене,по-точно,удобно да шиете.
    Редактирано от dushkova : 19.08.2010 в 08:39.

  2. #182

    Подразбиране

    Четити нови придобивки! Присъединявам се към пожеланията на dushkova!
    А за свикването, наистина е въпрос на навик. На мен ми беше много трудно да шия и с двете ръце, но сега ми е толкова удобноЧестито още веднъж и на двете!

  3. #183

    Подразбиране

    Да покажа и аз новата си придобивка.Много съм доволна от рамката,добре опъва панамата.Но имам проблем,трудно стои на статива ,защото е пластмасова и се изплъзва.



    rodich,vesi700 ,честити ви придобивки!
    rodich,на твоя статив дали може да се поставя пластмасова рамка, ще ми кажеш ли как става захващането на рамката?
    Редактирано от margo67 : 26.08.2010 в 18:24.

  4. #184

    Подразбиране

    margo67, ще споделиш ли какви размери е рамката, от къде я поръча, колко струва и за колко време пристигна. Аз в събота си поръчах от 123stitch пластмасова плюс удължители и нямам търпение да я получа. Малко скъпичка ми се видя моята, ама беше най-изгодно от всичко, което гледах.

  5. #185

    Подразбиране

    Nelly_L ,рамката не съм я поръчвала аз, купих я от една приятелка, която си я поръчала, но не ни била удобна. Размера е около 29 на 40 см.

  6. #186

    Подразбиране

    Margo67, честито! Наистина изглежда много добре опъната панамата!

  7. #187

    Подразбиране

    Аха, големичка е. Тази, която поръчах аз, е 11/11 инча, около 28/28 см. Смятам, че ми е достатъчно, тъй като няма статив и ще я ползвам вместо гергеф. Ох, само да дойде.... Ще покажа снимки.

  8. #188

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от margo67 Виж мнение
    rodich,на твоя статив дали може да се поставя пластмасова рамка, ще ми кажеш ли как става захващането на рамката?
    "на този статив" имаш предвид последния, който покзавам нали
    На него не се захваща нищо. Просто рамката или гергефа се поставя отгоре. Стоперите на двете странични рамена задържат рамката или гергефа мисля, че е хитро и според това дали е по-широка рамката/гергефа се раздалечават или за по-тесни се събират .......


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  9. #189

    Подразбиране

    Здравейте отново, момичета!
    Мина вече време, започнах да си шия гоблена и трябва да кажа, че неочаквано зе мен е удобно и лесно. За жалост, нямям много време да шия сега, но започнах гоблена на четвърти август и до сега имам 20 ушити квадратчета. Свикнах вече да си посрещам конеца отдолу с лявата ръка. Приших си плат към панамата, така че сега платът е защипан за горната част на рамката и самата панама, в частта, в която шия, е на нивото на ръцете ми. Много е приятно, трябва да призная. Скъпичка беше рамката и доставката - около 130 лв, но си заслужава. Само за едно съжалявам - че е за под, а не за диван. Но следващия път ще си поръчам по-нисък статив, за да става и за диван(или легло).
    Снимки ще пратя по-нататък, но в друг раздел ще е сигурно-започнах голям гоблен и мога да си направя "процеси".
    Това е засега, благодаря за подкрепата

  10. #190

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vesi700 Виж мнение
    Здравейте отново, момичета!
    Мина вече време, започнах да си шия гоблена и трябва да кажа, че неочаквано зе мен е удобно и лесно. За жалост, нямям много време да шия сега, но започнах гоблена на четвърти август и до сега имам 20 ушити квадратчета. Свикнах вече да си посрещам конеца отдолу с лявата ръка. Приших си плат към панамата, така че сега платът е защипан за горната част на рамката и самата панама, в частта, в която шия, е на нивото на ръцете ми. Много е приятно, трябва да призная. Скъпичка беше рамката и доставката - около 130 лв, но си заслужава. Само за едно съжалявам - че е за под, а не за диван. Но следващия път ще си поръчам по-нисък статив, за да става и за диван(или легло).
    Снимки ще пратя по-нататък, но в друг раздел ще е сигурно-започнах голям гоблен и мога да си направя "процеси".
    Това е засега, благодаря за подкрепата
    Vesi видях, че една наша съфорумка е пуснала обява за продажба на стока за диван или легло, надникни тук http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7982

  11. #191

    Подразбиране

    кроти
    по-скоро това ще търся

    http://www.sewandso.co.uk/ran1632-0.html

    или това

    http://keep4u.ru/full/081027/28b1178d1a63762058/jpg

    последното го видях при рускините, не зная дали е поръчано или направено. Много там се хвалят, че съпрузите им ги правят. Моят е по-сръчен със заварките и желязото, с дървото хич го няма. Ще трябва да моля познати да се потрудят.
    Редактирано от vesi700 : 24.08.2010 в 12:55.

  12. #192

    Подразбиране

    Веси, второто май го видях в Крестомания. Ето линк: http://www.krestomania.net/shop/53.html

  13. #193

    Подразбиране

    Marieta

    благодаря много за линка, не бях посещавала този сайт. Но този път смятам да поръчам на познат - малко множко идват като разход и продуктите, и транспортните разходи. Ще помисля, няма да бързам - вече си имам станче.

  14. #194

    Подразбиране

    Това е моят статив. Съпругът ми помогна за някои неща, но мога да се похваля, че по-голямата част от работата я свърших сама.

  15. #195

    Подразбиране

    Реклама:
    Браво! Да ти е честито!!!
    Ши ли вече на него - виждам, че и ти си сложила доълнителен плат за закрепване на панамата?

Страница 13 от 24 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •