Страница 14 от 24 ПърваПърва ... 41213141516 ... ПоследенПоследен
Показване на 196 до 210 от 360
  1. #196

    Подразбиране

    Veneta, да ти е честит и много красиви неща да ушиеш на него!

  2. #197

    Подразбиране

    Честита ти придобивка и вдявай турбото за много красоти!

  3. #198

    Подразбиране

    Veneta, честита придобивка, много красиви гоблени да ушиеш на него ти пожелавам

  4. #199

    Подразбиране

    Здравейте момичета, да ви покажа подаръка който получих.

    Много ми е удобен. Е, аксесоарите съм си ги нагласяла сама, защото истинските са доста скъпички, поне за мен

  5. #200

    Подразбиране

    Честито! Как няма да ти е удобен, направо е станало страхотно! Аксесоарите не са ли истински Струва ми се, че видях подобни в sew and so.
    Много красиви гоблени да ушиеш на новата придобивка!

  6. #201

    Подразбиране

    Благодаря Marieta_, Има аксесоари в sew and so, но струват доста парички.Аз си купих една лампа с чупеща се дръжка от китайските, намерих още една чупеща дръжка от стара лампа, една шпилка от железарията и готово. Щом приличат на истински,значи добре съм се справила
    Когато се прибере дъщеря ми, защото тя е фотографа, ще ги снима и ще покажа.
    Редактирано от margo67 : 12.09.2010 в 14:39.

  7. #202

    Подразбиране

    Определено си се справила! Може ли да качиш снимки от близо на аксесоарите "Марго" ?

  8. #203

    Подразбиране

    и аз бих искала да видя отблизо допълненията, с намерение да ги копирам, разбира се
    В момента използвам един лампион да ми свети, ама нещо все се блъскам в абажура, два пъти бутнах лампата, абажура се счупи и сега ползвам само поставката с лампа.
    Марго, ако не те затруднявам, присъединявам се към молбата за "близък план"

  9. #204

    Подразбиране

    Ето обещаните снимки в близък план.
    Лампата е с щипка и чупещо рамо.

    Тук има дупки за аксесоари и там съм сложила една шпилка и чупеща дръжка с щипка от чадърче на детска количка, защото от лампата беше по неудобно.

    Това е всичко.

  10. #205

    Подразбиране

    Няма какво да кажа освен, че си се справила отлично! Много хитро решение Благодаря за снимките и разясненията!

  11. #206

    Подразбиране

    Здравейте,искам да попитам поръчвалите от http://www.sewandso.co.uk/index.html ,трябва ли да имам регистрация за да поръчвам?

  12. #207

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zlatkaan Виж мнение
    Здравейте,искам да попитам поръчвалите от http://www.sewandso.co.uk/index.html ,трябва ли да имам регистрация за да поръчвам?
    Не трябва предварителна регистрация.Много са коректни и поръчката пристига за 3-4 дни.

  13. #208

    Подразбиране ''СТАНЧЕ за бродиране''

    Искам да ви покажа сьпругьт ми какво ми изработи/имаме доста дьрводелски машини ,и е завьршил ''текстил'' ,има понятие общо от тези неща/ ... така аз си сьздадох едно кьтче за бродиране,на което немога да се нарадвам и ..
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    sneji_bee@abv.bg

    Яжте мед за здраве и красота!
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100000080361779

  14. #209

    Подразбиране

    Бравооооо на Снежиният Плевенски съпруг...еее какви мъже имаме самоооо....да ни завиди човек.......моят от 2 дни мисли как да се нарече нашата Плевенска групичка......

  15. #210

    Подразбиране

    Реклама:
    Кътчето ти е чудесно, много красиви неща да ушиеш там ти пожелавам! Поздравления за съпруга ти!

Страница 14 от 24 ПърваПърва ... 41213141516 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •