Страница 16 от 19 ПърваПърва ... 61415161718 ... ПоследенПоследен
Показване на 226 до 240 от 360

Hybrid View

  1. #1

  2. #2

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета
    Двуострата игла щом е толкова голяма май няма да ми е удобна.Вече взех да свиквам да работя и с двете ръце-и при мен дясната отдолу а лявата отгоре.Досега ших с гобленов бод но като го сложих на стана започнах на полукръстче.Засега не мога да преценя за скороста...

  3. #3

    Подразбиране

    и аз отскоро имам стан и ако няма много единични бодове и смяна на цветове постигам много добра скорост. Тъй като шия предимно с гергеф,не ми беше трудно със стана, даже напротив - освободих ръката, която държи гергефа. Но когато имам повече цветове предпочитам гергефа.

  4. #4

    Подразбиране

    http://www.youtube.com/watch?v=OIpaL...eature=related
    Здравейте много ми хареса този статив имате ли идея от къде мога да си го купя и колко ще ми струва.

  5. #5

    Подразбиране

    под видеото има линк

    http://www.ebay.co.uk/itm/ws/eBayISA...m=270812716860


    цената е 44 паунда + 28 паунда за доставка


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  6. #6

    Подразбиране

    rodich благодаря ти аз нали съм леко руса не съм догледала .

  7. #7

    Подразбиране

    Да се похваля с новата си придобивка.Марина ми я донесе, но боднах само няколко бода, смятам че ще е удобна, а и заема по-малко място.


  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от margo67 Виж мнение
    Да се похваля с новата си придобивка.Марина ми я донесе, но боднах само няколко бода, смятам че ще е удобно, а и заема по-малко място.
    margo67, честита нова придобивка...наистина изглежда удобно за работа...ще ни дадеш ли малко повече инфо за статива и ако някой пожелае Марина би ли изпълнила и друга поръчка...???
    Извинявам се, но видно е, че съм пропуснала и не мога да се сетя коя е Марина......за нея...

  9. #9

    Подразбиране

    neonila , Марина е момичето от форума, което ни поръчва гоблените на DIMENSIONS от Щатите. Статива е с въртяща се дървена рамка,можеш да регулираш височината на рамката,големината й е 23х45 ‎см. Много малко съм шила на нея, затова като пошия малко ще дам повече информация.

  10. #10

    Подразбиране

    Да ти е честита! И много гоблени да ушиеш на нея!

  11. #11

  12. #12

    Подразбиране

    Да ти е честита новата придобивка и със здраве да си шиеш


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  13. #13

    Подразбиране

    Да попитам, в някой сайт ли намери рамката? Може ли да дадеш линк?

  14. #14

  15. #15

    Подразбиране

    margo67, извини ме за неосведомеността, но би ли дала точно страницата на сайта, на която са тези стативи (рамки).
    И още, как да се свържа с Марина.

Страница 16 от 19 ПърваПърва ... 61415161718 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •