Страница 21 от 24 ПърваПърва ... 111920212223 ... ПоследенПоследен
Показване на 301 до 315 от 360
  1. #301

    Подразбиране

    Забравих да спомена .... не става бързо (поне при мен)


    Ето вариант
    http://www.ebay.co.uk/itm/TWIN-POINT...item6b1bd7ba1a
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  2. #302

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veneta_az Виж мнение
    Честито и от мен. Пожелавам ти много гоблени да ушиеш на него.
    Аз не шия с двуостра игла, но се опитвам да шия с две ръце. За себе си открих, че ми е по-удобно, ако лявата ръка е отгоре, а дясната отдолу. Пробвай как на теб ще ти е удобно и ще стане.
    Аз също шия по този начин и ми е много удобно. За мен лично става по-бързо така, стига да не се мотая да сменям много цветове.

  3. #303

    Подразбиране

    За мен стана има предимство, когато не се налага честа смяна на цветовете. Скоростта става почти двойна. Но ако трябва да се сменя често цвета, може би няма да е толкова бързо шиенето. Иначе, удобството спрямо гергефа е, че се обхваща целия гоблен (поне този, който шия сега), а не малка част от него, както е с моя гергеф.

  4. #304

  5. #305

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета
    Двуострата игла щом е толкова голяма май няма да ми е удобна.Вече взех да свиквам да работя и с двете ръце-и при мен дясната отдолу а лявата отгоре.Досега ших с гобленов бод но като го сложих на стана започнах на полукръстче.Засега не мога да преценя за скороста...

  6. #306

    Подразбиране

    и аз отскоро имам стан и ако няма много единични бодове и смяна на цветове постигам много добра скорост. Тъй като шия предимно с гергеф,не ми беше трудно със стана, даже напротив - освободих ръката, която държи гергефа. Но когато имам повече цветове предпочитам гергефа.

  7. #307

    Подразбиране

    http://www.youtube.com/watch?v=OIpaL...eature=related
    Здравейте много ми хареса този статив имате ли идея от къде мога да си го купя и колко ще ми струва.

  8. #308

    Подразбиране

    под видеото има линк

    http://www.ebay.co.uk/itm/ws/eBayISA...m=270812716860


    цената е 44 паунда + 28 паунда за доставка


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  9. #309

    Подразбиране

    rodich благодаря ти аз нали съм леко руса не съм догледала .

  10. #310

    Подразбиране

    Да се похваля с новата си придобивка.Марина ми я донесе, но боднах само няколко бода, смятам че ще е удобна, а и заема по-малко място.


  11. #311

    Подразбиране

    Да ти е честита! И много гоблени да ушиеш на нея!

  12. #312

  13. #313

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от margo67 Виж мнение
    Да се похваля с новата си придобивка.Марина ми я донесе, но боднах само няколко бода, смятам че ще е удобно, а и заема по-малко място.
    margo67, честита нова придобивка...наистина изглежда удобно за работа...ще ни дадеш ли малко повече инфо за статива и ако някой пожелае Марина би ли изпълнила и друга поръчка...???
    Извинявам се, но видно е, че съм пропуснала и не мога да се сетя коя е Марина......за нея...

  14. #314

    Подразбиране

    neonila , Марина е момичето от форума, което ни поръчва гоблените на DIMENSIONS от Щатите. Статива е с въртяща се дървена рамка,можеш да регулираш височината на рамката,големината й е 23х45 ‎см. Много малко съм шила на нея, затова като пошия малко ще дам повече информация.

  15. #315

    Подразбиране

    Реклама:
    Да ти е честита новата придобивка и със здраве да си шиеш


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

Страница 21 от 24 ПърваПърва ... 111920212223 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •