Страница 9 от 24 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 360
  1. #121

    Подразбиране

    Честита придобивка! Браво на мъжа ти!

  2. #122

    Подразбиране

    Стабилна поддръжка от съпруга ти. Честито и това значи ,че ще сътвориш още много гоблени!

  3. #123

    Подразбиране

    margo67, честито!

    Да се оплача от моята рамка. Оказа се, че клипсовете не държат много дълго време и панамата се отпуска. А аз я искам изпъната като барабан.

    Май трябваше да си поръчам рамка, към която панамата се пришива...

  4. #124

    Подразбиране

    Съжалявам, Бисквитке!
    Защо не укрепиш допълнително панамата, може ли да се зашие

  5. #125

    Подразбиране

    Ако се ушие бързо (до две седмици) няма проблем, но аз се мотая с таблицата и разни дребосъци, затова се отпусна.

    Мисля си, че може и да се зашие. Може пък аз не стягам винтовете достатъчно, че ме е страх да не пукна дървото.

    То и с гергефите на винт не се справям, засега изпъвам добре панамата само на гергефа без винт, един стар детски.

  6. #126

    Подразбиране

    Здравейте!Отскоро съмсред вас та и гоблени шия отскоро,но смело мога да кажа,че гергефа е голяма работа.А и видях много интиресни идеи тук.Може и да се въсползвам.

  7. #127

    Подразбиране

    Дойде й реда на моята рамка, най после, да я употребя! Все не ми пасват размерите на гоблените. Удобно е! ама още и свиквам на габаритите, че на моменти си удрям коляното ако я завъртам
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  8. #128

    Подразбиране

    И аз от мерак нямам време да си покажа придобивката. Купих си два размера -11 и 17 инча, така че вече направо имам три от две


    Много е удобна, когато шия полукръстче, а за контура е направо перфектна.

  9. #129

    Подразбиране

    Честито! Чудесни придиобивкиЗа завиждане сте,ама благородно Като пуснете в действие турбо иглите...ехеее,няма да имате стигане

  10. #130

    Подразбиране

    rodich, nellli, честито!

    Със стан ли ги използвате или ги подпирате на нещо друго?

  11. #131

    Подразбиране

    dushkova, къде ги продават турбо иглите - казвай бързичко ?
    biskvitka_, аз лично предпочитам да шия в полулегнало положение, заради заболяване на гръбната / гледам да не го товаря/ и си придържам рамчицата с ръка, . С едно оченце гледам телевизия, а с другото се опитвам да боцкам.

  12. #132

    Подразбиране

    Аз лично го исползвам за да ми еполуобтегнато,защото без гергефа стяава грозно.Някак си се чувстваш сигурпен с него.

  13. #133

    Подразбиране

    Rodich, а защо има ивици плат на хоризонталните части? Виждала съм го и на други подобни рамки, но не разбирам с какво е по-удобно, ако го има?
    А и виждам, че не си закрепила гоблена на страничните части на рамката. Така не се ли отпуска от тези страни?

  14. #134

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от biskvitka_ Виж мнение
    rodich, nellli, честито!

    Със стан ли ги използвате или ги подпирате на нещо друго?
    за сега не ползвам статива, за да не нараня ламето
    подпирам рамката на един сгънат крак

    veneta_az, въртящите части са хоризонталните. Прищила съм леко на това платче от едната страна. Завъртам леко. Прищивам долната чст към платчето на долната ролка и завъртам докато се поопъне (но не много)


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  15. #135

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря на родич за турбоиглата,че ми позволи да опитам как се шие с нея. И аз не знам къде се продават.

Страница 9 от 24 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •