Страница 11 от 24 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 360
  1. #151

    Подразбиране

    Дима, честито! С какво захващане е панамата?

  2. #152

    Подразбиране

    Честита придобивка! Сега включваш турбото и няма да можем да те стигнем. Бъди щастлива!

  3. #153

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дима Виж мнение
    Изпълнявайки заръката на Marieta, да се похваля с какво се сдобих
    Благодаря!!!
    Дима, толкова се радвам за теб! Да ти е честита новата придобивка и много красоти да създадеш на нея!

  4. #154

    Подразбиране

    МЕРСИ!!!
    Цитат Първоначално написано от biskvitka_ Виж мнение
    Дима, честито! С какво захващане е панамата?
    Черпейки наш и чужд опит (и по точно руски) към осите прекрепих плат, към който приших панамата. След като изпънах панамата използвах метални щипки и подръчни материали за да я задържа неподвижна

  5. #155

  6. #156

    Подразбиране

    Изчетох внимателно всички постове, прелистих линковете и си харесах това:
    http://www.sewandso.co.uk/ran880-0.html
    Поръчах си го, посочих с и номера на дебитната карта получих отговор,че не могат да си изтеглят парите от нея -в този смисъл.
    Картата е на ДСК, нещо не съм направила както трябва ли ?
    Нямам Интернет банкиране, имам още една карта, кредитна, от ОББ. Помогнете ми-какво трябва да направя?

  7. #157

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vesi700 Виж мнение
    Изчетох внимателно всички постове, прелистих линковете и си харесах това:
    http://www.sewandso.co.uk/ran880-0.html
    Поръчах си го, посочих с и номера на дебитната карта получих отговор,че не могат да си изтеглят парите от нея -в този смисъл.
    Картата е на ДСК, нещо не съм направила както трябва ли ?
    Нямам Интернет банкиране, имам още една карта, кредитна, от ОББ. Помогнете ми-какво трябва да направя?
    Едва ли ще приемат дебитната,пробвай с кредитната.И аз съм с дебитна на дск ,но към нея имам виртуална карта
    Редактирано от yonka : 22.07.2010 в 18:22.
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  8. #158

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vesi700 Виж мнение
    Изчетох внимателно всички постове, прелистих линковете и си харесах това:
    http://www.sewandso.co.uk/ran880-0.html
    Поръчах си го, посочих с и номера на дебитната карта получих отговор,че не могат да си изтеглят парите от нея -в този смисъл.
    Картата е на ДСК, нещо не съм направила както трябва ли ?
    Нямам Интернет банкиране, имам още една карта, кредитна, от ОББ. Помогнете ми-какво трябва да направя?
    На гърба на картата има още един номер, него написа ли го? Той е задължителен!

  9. #159

    Подразбиране

    Каква ти е картата на ДСК? Аз пазарувах с карта VIZA на ДСК, Мастер кард нямат интернет разплащане.

  10. #160

    Подразбиране

    Благодаря ви много за съветите, картата е Maestroна гърба има 7 цифри -първо са написани 4 и после още три.Доколкото разбрах, трябваше да дам последните три цифри-това и направих.Но явно съм сбъркала. Ще пробвам и с кредитната, дано стане, защото поръчката била готова за изпращане. Нали не мислите, че си хвърлям парите на мятъра?

  11. #161

    Подразбиране

    Vesi ,защо да си хвърляш парите на вятъра ?Харесала си нещо и искаш да си купиш -това е просто малък проблем с плащането.Сега се сещам ,че последния път ,когато пазарувах от там ми звъняха от банката да ме информират ,че от UK магазин се опитват да изтеглят пари от картата ми.Но след ,като ги уверих ,че аз правя плащането всичко си беше наред и аз си получих покупката .От този магазин винаги са много точни и пратките пристигат бързо-това е моя опит до момента.Успех и да се похвалиш ,когато я получиш!
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  12. #162

    Подразбиране

    Изпитвам малко чувство на вина, че си угаждам....
    иначе щом дойде, ще я снимам и покажа. Поръчвам си я специално заради наистина специалния гоблен, който започвам.Преди няколко месеца моят мъж ми направи подарък за годишнината от сватбата - направи сватбената ни снимка на гоблен. Вече си купих конците, довършвам "Мадам Помпадур" и започвам "нашия", както той го нарича, гоблен. Купих си и органайзер за конците от "Милена Стил", та изобщо поне предварителната ми подготовка за този гоблен е в широки граници...из цяла Европа вече с тази рамка.
    Редактирано от vesi700 : 22.07.2010 в 23:08.

  13. #163

    Подразбиране

    Нали ще показваш? Бъди само здрава,за да свършиш науменото.Успех до края!

  14. #164

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vesi700 Виж мнение
    Благодаря ви много за съветите, картата е Maestroна гърба има 7 цифри -първо са написани 4 и после още три.Доколкото разбрах, трябваше да дам последните три цифри-това и направих.Но явно съм сбъркала. Ще пробвам и с кредитната, дано стане, защото поръчката била готова за изпращане. Нали не мислите, че си хвърлям парите на мятъра?
    Не си сбъркала. И на мен не ми приеха Виза електрон дебитна, а съм пазарувала с нея доста неща извън страната, даже и самолетните билети. Затова им поисках разплащане през пейпъл и така се оправи работата.

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    написах си отново данните на мейла на човека, който ми писа за проблема, изпратих ги, получих писмо-потвърждение,че той си е прочел писмото. Вътре бях помолила да попълни отново цифрите, които дадох, с молба при нов проблем да не се колебае да ме потърси-ползвам свободно английски и нямаше да е проблем да говорим и по телефона. Това преди два часа. Сега стоя на тръни и чакам отговор.Или получаване на пакет-чрез куриер ли е доставката? Как става получаването?

Страница 11 от 24 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •