Страница 15 от 24 ПърваПърва ... 51314151617 ... ПоследенПоследен
Показване на 211 до 225 от 360
  1. #211

    Подразбиране

    Много уютно местенце си имаш! А с какви щипки си опънала панамата?

  2. #212

    Подразбиране

    Поздравления за съпруга ти.Чудесно кътче! Сега остава да си на турбо и да показваш красоти.

  3. #213

    Подразбиране

    Това е една от любимите ми теми! Поздравления за съпруга ти! И аз ти пожелавам много красоти да ушиеш с това удобство, което ти е създал!

  4. #214

    Подразбиране

    Уау ,страхотен е станал!за мъжа ти и ,нали не си забравила какво си обещала!Мъжа ти да се стяга ,идвам да си поръчам при него подобна красота Хайде ший сега и показвай!

  5. #215

    Подразбиране

    Имам запитване на лични с какво сьм захванала панамата:на двете крьгли летви сьм заковала с габьрчета плат.За тези две парчета плат сьшивам гоблена от долната и горната страна и така навивам,докато стигна мястото за шиене.Шия,ушивам и навивам,точно като становете.
    От страни опьнах сьс щипки /от тиранти/,които закупих от КАУФЛАНД използват се за стягане на плата на дьската за гладене.С ластик са и ги заковах с габьрче -много е удобно!
    sneji_bee@abv.bg

    Яжте мед за здраве и красота!
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100000080361779

  6. #216

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pepen Виж мнение
    Уау ,страхотен е станал!за мъжа ти и ,нали не си забравила какво си обещала!Мъжа ти да се стяга ,идвам да си поръчам при него подобна красота Хайде ший сега и показвай!
    Той ми е направил и един за село за лятото,така,че ако се уговориш с него,може и да ти изпьлни порьчката,ВСИЧКО ЗАВИСИ ОТ ТЕБ!!!!!!!
    sneji_bee@abv.bg

    Яжте мед за здраве и красота!
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100000080361779

  7. #217

    Подразбиране

    Преди време питах на лични съфорумки относно Plastic Snap Frames, дали са доволни, дали се изпъва добре панамата.
    Тъй като вече много от момичетата тук имат такива пластмасови рамки, бих искала да попитам има ли разлика между обикновения гергеф и тях?

  8. #218

    Подразбиране

    Marieta, опъва перфектно панамата. Другото, което аз смятам за предимство е, че е квадратна (или правоъгълна), за разлика от кръглия гергеф. За ъглите е по-удобно. Недостатък - доста е по-скъпа от гергеф. Моята е 28/28 см и така шия на по-голямо пространство.

  9. #219

    Подразбиране

    Макар, че на лични се уточнихме, благодаря и тук, Нели, за отговора!

  10. #220

    Подразбиране

    Да ви се похваля с придобивката

    И разбира се да изкажа моята огромна благодарност на майстора,съпруга на sneji_bee ,за експресно изпълнената и майсторски изработена поръчка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #221

    Подразбиране

    Браво на майстора!Честито на притежателката му!Дали да не се наредя и аз на опашка за такава прелест!Мерак ми е да го видя и пробвам на живо!

  12. #222

    Подразбиране

    Стана си има всичко! Супер е! Поздравления и със здраве да го ползваш
    Аз на моите това отчитам като минус, че нямам къде да си сложа схемата .....


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  13. #223

    Подразбиране

    Честито и от мен! Страхотна придобивка!

  14. #224

    Подразбиране

    Честито и много красиви гоблени да ушиеш на него.

  15. #225

    Подразбиране

    Реклама:
    На теб честито, а на съпруга на sneji_bee пожелавам още много такива изработки. И да зарадва и други форумки!!!

Страница 15 от 24 ПърваПърва ... 51314151617 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •