Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 26
  1. #1

    Подразбиране Гоблените на galia69

    Здравейте след като разгледах какви красоти сте зашили реших да се похваля с моята скромна колекция от гоблени :D
    това ми е първия гоблен
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Благодаря ви за милите думи продължавам да шия но бавно ми върви Йерусалимската Св. Богородица .Тези дни довърших фона на щъркела и един гоблен който бях започнала преди много години и понеже не ми хареса как става го бях зарязала че чак забравила
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Тези са на сина ми
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    На щъркела вече му заших фона
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране

    Да ви покажа малкия напредък който имам с Йерусалимската Св. Богородица имам в момента много работа и ми остава малко време за шиене
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране

    Момичета да се похваля най накрая завърших Йерусалимската Св. Богородица даже още не съм я изпрала и изгладила .Започнах следващия гоблен който е за сина ми Надявам се Свети Георги да върви по леко от Йерусалимската Св. Богородица че тези единични бодове ми бяха голям зор
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Подразбиране

    Нямам много време за шиене тези дни надявам се че сега като почиваме четири дена ще наваксам пропуснатото Ето какво съм зашила
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране

    noar благодаря ти
    Ето какво заших тези дни
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #12

    Подразбиране

    Много време не съм показвала до къде съм стигнала със Свети Георги реших да се отчета какво съм зашила по полан трябва да е готов за именния ден на сина ми но май ще успея до 4.3.2008 когато му е рожденния ден .След като го зашия съм си приготвила Коне на водопой щампиран гоблен купих го заедно с конците от Милена стил не съм шила такива гоблени дано да се получи добре .
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #13

    Подразбиране

    Готовия Свети Георги
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране

    За сега разтоварвам с Коне на водопой обаче е щампиран има го малко по нагоре сниман .Имам няколко гоблена които съм си набелязала да започна но още се колебая кой ще е следващия

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета и момчета започнах да шия Благославящия Христос но нещо много тъмно ми се вижда че става синичкото по дрехата му дали ще се получи добре шия и все го поглеждам нещо не ми харесва .Този път от Сол..я са се изложили с комплектовката няма нищо общо между снимката която е показана и това което става при мен

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •