Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 26 от 26
  1. #16

    Подразбиране

    забравих снимките съжалявам
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #17

    Подразбиране

    Да се отчета до къде стигнах с иконата
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #18

    Подразбиране

    Нищо не съм сменяла продължавам да щия в същия дух но не ми харесва синия цвят и май ще го шия втори път ама ного ме е яд дадох си парите за готов комплектован гоблен и насреща този ужас .Сол..я нещо ме разочароват на Йерусалимската св. Богородица ми бяха пратили цветна схема а номерата на конците бяха черно бели а сега не е сполучлива комплектовката съжалявам че не си го набрах сама

  4. #19

    Подразбиране

    Днес имах възможност да си снимам гоблена и реших да ви покажа до къде съм го зашила колкото повече шия толкова повече ми харесва .Надявам се да мога да го завърша до 16.05 за рожденния ден на съпруга ми гледам всяка свободна минута да шия но библията ми дава голям зор много светли цветове на едно място и вечер ми е трудно да шия на лампа въпреки че е луминицентна .
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #20

    Smile

    Пожелавам ти скорошно завършване, гоблена не е никак лесен, и аз съм го шила, колкото повече време минава, толкова повече започва да ти харесва, особено като си избереш и рамка и добие завършен вид! И непременно да си го занесеш в църква да ти го осветят!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #21

    Подразбиране

    svetlina много хубава рамка си избрала за твоя гоблен .Като го завърша непременно ще го занеса за освещаване заедно с другите две икони които заших.
    anito11 благодаря за милите думи толкова гоблени съм си харесала откакто открих форума че не знам кога ще ги зашия .Все се опасявам че някой ще си помисли че искам някоя схема а не започвам да я шия .Комплектовала съм си една много хубава лодка за другарче на фрегатата ми една ваза със слънчогледи и дечицата които се целуват на плажа но докато не завърша този гоблен друг няма да започна .Големия ми син ме критикува че само икони шия искал да зашия пак голям гоблен харесах си Лунна зима ходих да видя в завод България дали го има 1-4 бод е някъде 28 лв. след празниците ще отида да си го купя .

  7. #22

    Подразбиране

    Здравейте много време не съм показвала какво съм сътворила но следя вашите красоти .
    Извинявам се за лошите снимки но фотоапарата нещо се повреди
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #23

    Подразбиране

    Благославящия Христос и Хубавата Мадона са на С....я с конци Венус .4/1с детайл
    Кончето е от списание Галерия Бродерия .1/1
    Есен в Рамзау е на България К 4/1
    Вазичката ми е от една приятелка подбора на конците е от мен каквото имах в къщи имам и три по малки подарени на приятели но не съм ги снимала
    Сега съм започнала гоблена в открито море Благодаря за помоща на kara52
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #24

    Подразбиране

    Да ви покажа до къде съм стигнала с гоблена за 10 дни не искам да пускам нова тема в етапите че шия бавничко
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #25

    Подразбиране

    Това са новите ми гоблени не са много но са бродирани с голямо желание .
    Сега се уча да бродирам с мъниста .
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #26

    Подразбиране

    Реклама:
    Забравих и кораба да покажа
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •