Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 22 от 22
  1. #16

    Подразбиране

    Познах си гоооооо! И как няма да го позная като съм забравила да му сваля етикетчето с цената Пожелавам ти много ушити гоблени с това куфарче!

  2. #17

    Подразбиране

    Купих си наскоро две кутии на ДМЦ, удобни са за конци, обаче неудобното е, че схемата и панамата стой отделно. Много ми хареса куфарчето и ще си поръчам за рождения ден

  3. #18

    Подразбиране

    Ето в този сайт има как да си направим кутия за съхраняване на конци.
    http://photofile.name/users/tan2405/3005396/?page=1

  4. #19

    Подразбиране

    Вчера в Мистър Гоблен в Пловдив видях страхотни органайзери за бродиране ( като миникуфарчета са-едното беше в розово ,а другото в бежово..) Много са красиви, но те по скоро са да се държат конците и принадлежностите за един по-малък гоблен... Не обърнах внимание на коя фирма са, струваха по 48 лв.
    Но, като цяло рибарското куфарче е по-голямо и по-практично.
    Аз имам голяма правоъгълна метална кутия (от английски бисквити някакви..-в нея си държа гоблена и конците му, схемата, ножицата, моливи...и т.н.) Тази кутия ми е удобна и защото с магнити на капака й си закрепвам схемата, докато бродирам...(това е пак идея подхвърлена тук във форума-много е удобно-пробвайте..)
    А в един шкаф си съхранявам (в голяма пластмасова кутия с надпис -Хоби ...като за документи..) останали конци, стари схеми и т.н.
    Новите комплектовки, които са купени и отлежават, си стоят в същия шкаф, в оригиналните си кутии..

  5. #20

    Подразбиране

    Аз си слагам конците в пликове за писма и си надписвам знака. Всичките пликове, плата и схемите слагам в една пластмасова кутия и като ушия гоблена,изваждам пликовете и слагам следващия в нови пликове.

  6. #21

    Подразбиране Някой ползва ли кутия за конци

    Здравейте,аз също си държа конците в хартиени пликове(аз си ги правя)Тях ги слагам по номера и знака един след друг в кутия от вафлиСпоко.Така ми е удобно,но някъде из форума видях нещо интересноигленик...забодени игли с различни цветове конци не се сещам в коя тема бешеИ не беше лошо(нещо като стодиопор)и иглите набодени в него.

  7. #22

    Подразбиране Някой ползва ли кутия за конци

    Реклама:

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •