Показване на 1 до 15 от 16

Тема: kide your contacts

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Аз с моето първо ниво английски език се чудех досега какви съобщения ми пращат от мултито и какво искат от мен, а то какво било. Благодаря на Камелия за подробните напътствия как да скрием контактите си, но като итзпълних всички операции, май вече и аз не мога да ги видя! Може ли някой да ми каже защо се получи така?

  2. #2

    Smile

    Цитат Първоначално написано от marji Виж мнение
    Аз с моето първо ниво английски език се чудех досега какви съобщения ми пращат от мултито и какво искат от мен, а то какво било. Благодаря на Камелия за подробните напътствия как да скрием контактите си, но като итзпълних всички операции, май вече и аз не мога да ги видя! Може ли някой да ми каже защо се получи така?

    Да,нормално е и ти да не ги виждаш на първата ти страница
    Избери My network / най-отгоре е, отляво на изхода ти от сайта/ и ще ти зареди страница, на която ще са контактите ти

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  3. #3

    Подразбиране

    Благодаря още веднъж. Между другото и аз самата успях да стигна до това заключение, след като щраках и отварях наред всичко по сайта си.

  4. #4

    Подразбиране hide your site

    Ура! Скрих се от света и той от мене! Това ли е ролята на Нета? Защо не си направим едно затворено общество и никой да не влиза в чужди сайтове.Мили приятели, нищо не сме спасили с това,защото собствениците на multiply.com пак ще си имат шпиони и пак спокойно ще могат да ни изтриват,но тъй като държа на хората,които са пожелали да са мои контакти, изпълних молбата им.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •