Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 16

Тема: kide your contacts

  1. #1

    Подразбиране kide your contacts

    Приятели,от няколко дена контактите ми от чужбина ми пишат "скрийте списъка с контактите си".Може ли някой да ми обясни какво да направя,ама така,че лаикът-баба да разбере.По този начин ще запазя сигурно и контактите си с вашите сайтовe в multiply.Моля за бърз отговор,че са ми дали и срок иначе "delete"
    Блdгодаря предварително.
    Masha

  2. #2

    Smile

    Да,трябва да го направиш и то бързичко това
    Влизаш си в мултито и избираш My site -Customize My Site/ отляво на аватара ти е / после отиваш на поленцето с Контактите ти и избираш Edit.
    От диалоговия прозорец , който ще ти се отвори избираш кой да вижда контактите ти и натискаш Just you / само ти/ След като направиш това избираш съседния на Edit butona, т.е Hide и си готова !

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  3. #3

    Подразбиране блг

    Камелия,
    Сърдечни благодарности!Ама ме е страх сама да опитам.Ще чакам до довечера детенце,че да не остана без нищо

  4. #4

    Подразбиране

    Аз с моето първо ниво английски език се чудех досега какви съобщения ми пращат от мултито и какво искат от мен, а то какво било. Благодаря на Камелия за подробните напътствия как да скрием контактите си, но като итзпълних всички операции, май вече и аз не мога да ги видя! Може ли някой да ми каже защо се получи така?

  5. #5

    Smile

    Цитат Първоначално написано от marji Виж мнение
    Аз с моето първо ниво английски език се чудех досега какви съобщения ми пращат от мултито и какво искат от мен, а то какво било. Благодаря на Камелия за подробните напътствия как да скрием контактите си, но като итзпълних всички операции, май вече и аз не мога да ги видя! Може ли някой да ми каже защо се получи така?

    Да,нормално е и ти да не ги виждаш на първата ти страница
    Избери My network / най-отгоре е, отляво на изхода ти от сайта/ и ще ти зареди страница, на която ще са контактите ти

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  6. #6

    Подразбиране

    Благодаря още веднъж. Между другото и аз самата успях да стигна до това заключение, след като щраках и отварях наред всичко по сайта си.

  7. #7

    Подразбиране hide your site

    Ура! Скрих се от света и той от мене! Това ли е ролята на Нета? Защо не си направим едно затворено общество и никой да не влиза в чужди сайтове.Мили приятели, нищо не сме спасили с това,защото собствениците на multiply.com пак ще си имат шпиони и пак спокойно ще могат да ни изтриват,но тъй като държа на хората,които са пожелали да са мои контакти, изпълних молбата им.

  8. #8

    Подразбиране

    Не се получава , какъв е проблема , не ми отваря Customize My Site , моля за помощ
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Miro Виж мнение
    Не се получава , какъв е проблема , не ми отваря Customize My Site , моля за помощ
    Миро и аз имах същият проблем. Може би е от браузера, който ползваш. При мен с Mozilla-та не ми се отваряше нищо. Пробвах и с Internet Explorer и успях да направя настройките. Ако е това и при теб проблема....

  10. #10

    Подразбиране

    АМИ СЕГА ,скрих всички контакти в мултито -до тук добре

    Сега получавам покани за включване на пощата си и като отворя албума не виждам никаква покана за да я приема.
    Моля ви кажете какво да правя,защото в този случай някой от познатите ми ще останат с убеждението че не искам да им приема поканата.

    Разбирате неудобството

    Просто дайте идея какво да правя.

    Предварително БЛАГОДАРЯ
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  11. #11

    Подразбиране

    Джина аз мисля,че когатото веднага не приемаш покана,хората,които ти пратили я,просто отказали,има такава настройка на сайта.И аз имах подобни случаи,докато ходих и гледах сайта,който ми прати своята покана,самата тя изчезна.А сега 2 покани стоят втори ден и не изчезват,докато аз самата не реша какво да правя със тях.
    Така мисля аз по въпроса
    И още - поканите приемат не във твоя албум,а на хоум страницата,ако не знаеш,това е малка подробност

  12. #12

    Подразбиране

    Мисля,че и аз се справих благодаря за помощта

  13. #13

    Подразбиране

    Моля ви помогнете! Не знам какво направих, но от титулната страница в Мултиплито ми изчезнаха снимките! Е горе пише Photos, но не мога да качвам други снимки !Какво да направя, че да се върне предишният вид на титулната страница? http://rebosto.multiply.com/ Пише: !This is how someone who isn't signet into Multiply would see this page.

  14. #14

    Подразбиране

    Скрила си албумите си.Пробвай да ги отвориш отново,трябва наново натисниш настройките на свойта страница и там по копчета да изнесеш отново на титулярната страница.Сигурно сега ти стоят отдясно под аватара?

  15. #15

    Smile

    Реклама:
    Не ги е скрила, а само ги е махнала от 1 страница.
    Когато отидох на снимки/ без да съм се логнала в мулти, и без да съм ти контакт/, ти видях 2- те страници с албуми, вземи ги направи да са само за контактите не е хубаво вс да виждат какво си качила, освен ако искаш да ти изтрият страницата .

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •