Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 81

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Да, срокът е удължен до 30 Юни, но ако децата са готови по-рано можете да изпратите готовите бродерии на посочения адрес в София.

  2. #2

    Подразбиране

    Някой вече не е ли готов!

  3. #3

    Smile

    Остават още 2 деца, които не са привършили с "Палавото делфинче". Вече и те са на привършване. До 2-3 дни ще са готови и тогава ще ги изпратя наведнъж.
    Иначе всички деца са очаровани от модела и го шият с удоволствие. Затрудниха се само с неразграфената панама, но ние си я разграфихме с молив.
    Между другото едно "делфинче" вече е на изложба на предмети, изработени от ученици от МУЦТПО в гр. Ихтиман /докато чака да доплува до вас/. Изложили сме и от миналогодишните модели. Надявам се да не се сърдят организаторите.

  4. #4

    Angry

    НЕ Е ЧЕСТНО! Да се удължава срока за "есен край реката",защото аз зарязах сума ти ангажименти ,само и само да успея в срок!!!! А сега излиза ,че съм се прецакала....Мисля,че който е имал желание да участва -трябва да си направи сметката овреме ....сега ще пия една студена ,за дето съм била съвестна....(съжалявам за крайното мнение,ако обижда някого,но усилията да се вмести човек в срок също трябва да се зачитат!)
    Иначе с най-добри чувства !

  5. #5

    Подразбиране

    Азкъсно реших да се включа,затова ще чакам с нетърпение следващия и мисля,че gesh44 e права

  6. #6

    Подразбиране

    Извинявам се за въпроса но от къде да взема талон за участие аз се оба
    • Моделът следва да бъде изработен по зададената схема.
    • Моделът следва да бъде избродиран с мулине Анхор.
    • Изпращайте само нерамкирани гоблени.
    • Към всеки гоблен трябва да бъде прикрепен талон за участие по образец (или ксерокопие от него).
    дих по телефона да се регистрирам .

  7. #7

    Подразбиране конкурс

    Ето показвам ви го готов,но няма да отиде на състезание.Уших го за себе си.Страхувам се да участвам,най-вече заради обратната страна на гоблена Снимката е направена с телефон и не е много качествена
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veni_3000 Виж мнение
    Извинявам се за въпроса но от къде да взема талон за участие аз се оба
    • Моделът следва да бъде изработен по зададената схема.
    • Моделът следва да бъде избродиран с мулине Анхор.
    • Изпращайте само нерамкирани гоблени.
    • Към всеки гоблен трябва да бъде прикрепен талон за участие по образец (или ксерокопие от него).
    дих по телефона да се регистрирам .
    А защо пак не се обадиш по телефона и да попиташ за талона?

  9. #9

    Подразбиране

    който провежда конкурса той отределя правилата ,така че не виждам какъв проблем толкова стана с този удължен срок.така са преценили така са го направили.на който не му харесва да не участва

  10. #10

    Подразбиране :)

    Sonia goblena ti e stanal mnogo hubav Triabva da u4astva6, ne se pritesniavai

  11. #11

    Подразбиране

    Защо се притесняваш,те там да не убиват,а може да обмениш и опит с други.Аз мисля,че е шубав

  12. #12

  13. #13

    Подразбиране

    Благодаря фламе,но имам чувството,че отзад е като китеник,иначе гобленчето е страхотно,а съчетанието на цветовете невероятно.Получи се на лице много хубаво,но снимката е с телефон и е малко тъмна.Ще помисля пак.Мисля,че срокът беше до 20юли.

  14. #14

    Подразбиране

    gesh44 след като организаторите са приценили да удължат срока , мисля че нямаш право да имаш притенции.просто е имало много желаещи затова е удължен.и това че си го завършила по-рано не мисля че трябва да се зачита(както ти искаш)все пак си има правила и те са за всички.желая на всички успех

  15. #15

    Подразбиране

    аз пък мисля че организаторите могат да помислят за срока предварително а не да го удължават след това защо някои да играят по правилата а за други правилата да се променят

Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •