Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 81
  1. #1

    Thumbs up 4-ти НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС ЗА БРОДЕРИЯ - 2007



    ОРГАНИЗАТОР: КОУТС БЪЛГАРИЯ ЕООД
    СЪОРГАНИЗАТОР: УЕБ АРТ ЕООД
    МЕДИЙНИ ПАРТНЬОРИ: списание “АНХОР КОЛЕКЦИЯ”; вестник “ВСИЧКО ЗА ЖЕНАТА”; списание “ДОНА”; списание “ДОБЪР АПЕТИТ”.





    Имаме удоволствието да обявим традиционнитя конкурс на Коутс България за майсторска изработка на гоблен с мулине Анхор. Специално за случая Коутс разработи гоблена “Есен край реката”. Броят на участниците в конкурса се увеличава с всяка изминала година. Надяваме се, че през тази година да се включите и Вие.

    За четвърта поредна година Коутс България ЕООД - лидер в продуктите за ръкоделие и производител на конците за бродерия Анхор, организира детски национален конкурс за бродерия. Детският конкурс за бродерия е единствена по рода си инициатива в България, която цели да разкрие на децата удоволствието от бродерията и да възпита у тях естетическо мислене, сръчност, търпение и концентрация.


    ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ, КЛИКНЕТЕ ВЪРХУ НЯКОЯ ОТ ВЪЗМОЖНОСТИТЕ:


  2. #2

    Подразбиране

    Някой участвал ли е в предишните конкурси?

  3. #3

    Подразбиране

    Според мен би било по-добре да се разработят няколко различни модела, защото някой може да иска да участва , а точно този гоблен да не му допада.

  4. #4

    Подразбиране

    Diana Delibasheva, шият се еднакви модели за да може да се сравняват помежду си. Marina, не зная в миналите конкурси кои са били участниците но се радвам, че вие двете първи се престрашихте да пишете в тази тема

  5. #5

    Подразбиране

    Здравейте! Аз започнах вече с шиенето, но незнам дали ще се престраша да го пратя.

  6. #6

    Подразбиране

    Marina, защо да не се престрашите? Ако имате въпросите пишете тук ще отговаряме.

  7. #7

    Подразбиране конкурс

    Аз също започнах конкурсния модел.Искам да попитам какви са изискванията на журито за обратната страна на гоблена.Старая се ,но се страхувам,защото не знам на какво ще се обръща по -сериозно внимание,решаващо ли е мнението за обратната страна на гоблена

  8. #8

    Подразбиране

    Важно е гърбът да е чист - без много възли, без стърчащи крайчета на конците, без видими големи преходи на конците от едно място към друго.
    Но лицето е още по-важно .

  9. #9

    Подразбиране

    Приемат ли се, ако отстрани не са 10 , а 9см?Така ми го изпратиха организаторите. A наистина ли после се връщат?

  10. #10

    Подразбиране

    Здравейте. Опитах се да се регистрирам за участие в конкурса, но не успях, защото ми излезе съобщение, че трябва да си поръчм модела, с който ще участвам, а аз съм си го окомплектовала сама. Как тогава да се регистрирам, мисля, че не бъркам при регистрацията и попълвам всички задължителни полета? Успех на всички участници

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Marina Виж мнение
    Приемат ли се, ако отстрани не са 10 , а 9см?Така ми го изпратиха организаторите. A наистина ли после се връщат?
    Да, приемат се и след като оценяването на журито приключи, моделите се връщат на собствениците им на адреса, който са посочили в талончето за участие, което е в комплекта. Най добре е да го прикрепите с кламер към панамата.

    petia_vt, ако сама сте окомплектовала модела, обадете се на тел. 02/ 976 77 49, 976 77 72.

  12. #12

    Подразбиране

    Благодаря Flame!

  13. #13

    Подразбиране

    И аз получих модела, куриерската услуга беше безплатна , както трябва да бъде!
    Много харесах комплектовката по начина, по който е направена! Схемата е много хубава, остава да го започна! Ще участвам и с детския модел, и с пейзажа.
    Това е първия конкурс, в който ще участвам и много се развълнувах, когато получих пратката!

    ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ УСПЕХ! БЛАГОДАРЯ МНОГО НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ТАЗИ ЧУДЕСНА ИДЕЯ!
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  14. #14

    Подразбиране 4.68

    Ей,не се базикайте де!За вас куриерската услуга може да е безплатна,но за мен не беше.Трябва да кажа на Вас и на организаторите на конкурса,че госпожата от Панагюрище дойде след ден,върна ми парите и се извини.
    Успех на всички участници в конкурса!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Хубаво е, че всички неточности са изяснени ,
    Успех на всички участници.

Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •