Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 81
  1. #16

    Подразбиране

    Ще взема и аз да участвам но на мене ще ми се наложи да си го комплектовам сама защото надали ще имам време да чакам да ми го донесат.Като знам колко бързо шия, вие сигурно го преполувихте а аз се чудя още какво да правя.Ще се опитам да го ушия пък каквото стне.

  2. #17

    Подразбиране

    veni_3000, до 20 юни 2007 г. (важи пощенското клеймо) има цели два месеца. Вярвам че ще се справиш, успех .

  3. #18

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sanita Виж мнение
    Ей,не се базикайте де!За вас куриерската услуга може да е безплатна,но за мен не беше.Трябва да кажа на Вас и на организаторите на конкурса,че госпожата от Панагюрище дойде след ден,върна ми парите и се извини.
    Успех на всички участници в конкурса!
    sanita, надявам се, че не се сърдиш! Пошегувах се
    Радвам се,че всичко при теб се нареди!
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  4. #19

    Подразбиране

    Който има желание и възможност, нека да покаже докъде е стигнал с въпросният модел. Така другите ще имат стимул да се справят със задачата.... включително и моя милост.

  5. #20

    Thumbs up

    Надявам се времето да ви стигне и да се справите чудесно! С пожелания за успех,аз не се наемам да се пробвам защото шия само когато на мен ми е кеф.
    Човек се ражда на земята, за да измине път не лек, с една професия - професията на ЧОВЕК
    http://sineokata.multiply.com http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340393
    sineokata@abv.bg

  6. #21

    Подразбиране

    "Esen krai rekata" e mnogo e truden.nqma da mi stigne vremeto (((

  7. #22

    Подразбиране

    Здравейте, във връзка с големия интерес към конкурса и нивото на трудност на модела Есен край реката, срока за регистрация на участници и срока за изпращане на моделите се удължава с още 30 календарни дни, т.е. за "Есен край реката" срока се удължава до 20 Юли 2007 г., а за "Палавото делфинче" - 30 Юни 2007 г. (важи пощенското клеймо и за двете).

    Пожелаваме успех на всички бъдещи и настоящи участници!

  8. #23

    Подразбиране

    БЛАГОДАРЯ ВИ KISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  9. #24

    Подразбиране

    На всички които участват желая успех
    Но имаше едно мнение, в което се споделяше, че е необходимо
    да има повече разнообразие в предлагането на моделите за ушиване

  10. #25

    Подразбиране

    Чудесно! Значи няма да бързам толкова много!
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  11. #26

    Подразбиране

    Гоблена "Есен край реката" е направен много добре. Благодаря най-сърдечно за удължаването на времето за шиене,т.к. и аз се опасявах че няма да успея, но сега вече мисля че ще се справя.Благодаря отново!

  12. #27

    Подразбиране

    Гоблена като цяло ми харесва обаче тоя който го е правил иска да разбере дали ми ездрава нервната система на места има много единични бодове аз за сега се справям.

  13. #28

    Подразбиране

    И аз се мъча над тях, но като гледам крайният резултат и се успокоявам. Голяма играчка...спор няма!

  14. #29

    Подразбиране

    Супер! Много ви благодаря за удължения срок, и аз нямаше да се справя!

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Наистина ли срокът за детския конкурс е удължен до 30 юни?
    Ако е така, добре, че погледнах, защото съм ръководител на 9 деца, от които 6 са готови.

Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •