Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 81
  1. #31

    Подразбиране

    Да, срокът е удължен до 30 Юни, но ако децата са готови по-рано можете да изпратите готовите бродерии на посочения адрес в София.

  2. #32

    Подразбиране

    Някой вече не е ли готов!

  3. #33

    Smile

    Остават още 2 деца, които не са привършили с "Палавото делфинче". Вече и те са на привършване. До 2-3 дни ще са готови и тогава ще ги изпратя наведнъж.
    Иначе всички деца са очаровани от модела и го шият с удоволствие. Затрудниха се само с неразграфената панама, но ние си я разграфихме с молив.
    Между другото едно "делфинче" вече е на изложба на предмети, изработени от ученици от МУЦТПО в гр. Ихтиман /докато чака да доплува до вас/. Изложили сме и от миналогодишните модели. Надявам се да не се сърдят организаторите.

  4. #34

    Angry

    НЕ Е ЧЕСТНО! Да се удължава срока за "есен край реката",защото аз зарязах сума ти ангажименти ,само и само да успея в срок!!!! А сега излиза ,че съм се прецакала....Мисля,че който е имал желание да участва -трябва да си направи сметката овреме ....сега ще пия една студена ,за дето съм била съвестна....(съжалявам за крайното мнение,ако обижда някого,но усилията да се вмести човек в срок също трябва да се зачитат!)
    Иначе с най-добри чувства !

  5. #35

    Подразбиране

    Азкъсно реших да се включа,затова ще чакам с нетърпение следващия и мисля,че gesh44 e права

  6. #36

    Подразбиране

    Извинявам се за въпроса но от къде да взема талон за участие аз се оба
    • Моделът следва да бъде изработен по зададената схема.
    • Моделът следва да бъде избродиран с мулине Анхор.
    • Изпращайте само нерамкирани гоблени.
    • Към всеки гоблен трябва да бъде прикрепен талон за участие по образец (или ксерокопие от него).
    дих по телефона да се регистрирам .

  7. #37

    Подразбиране конкурс

    Ето показвам ви го готов,но няма да отиде на състезание.Уших го за себе си.Страхувам се да участвам,най-вече заради обратната страна на гоблена Снимката е направена с телефон и не е много качествена
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #38

    Подразбиране

    Защо се притесняваш,те там да не убиват,а може да обмениш и опит с други.Аз мисля,че е шубав

  9. #39

  10. #40

    Подразбиране

    Благодаря фламе,но имам чувството,че отзад е като китеник,иначе гобленчето е страхотно,а съчетанието на цветовете невероятно.Получи се на лице много хубаво,но снимката е с телефон и е малко тъмна.Ще помисля пак.Мисля,че срокът беше до 20юли.

  11. #41

    Подразбиране

    gesh44 след като организаторите са приценили да удължат срока , мисля че нямаш право да имаш притенции.просто е имало много желаещи затова е удължен.и това че си го завършила по-рано не мисля че трябва да се зачита(както ти искаш)все пак си има правила и те са за всички.желая на всички успех

  12. #42

    Подразбиране

    аз пък мисля че организаторите могат да помислят за срока предварително а не да го удължават след това защо някои да играят по правилата а за други правилата да се променят

  13. #43

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от K_A_S_A_N_D_R_A Виж мнение
    gesh44 след като организаторите са приценили да удължат срока , мисля че нямаш право да имаш притенции.просто е имало много желаещи затова е удължен.и това че си го завършила по-рано не мисля че трябва да се зачита(както ти искаш) .желая на всички успех
    Позволи ми да не се съглася с теб....мисля ,че имам право да се сърдя,защото аз се съобразих с първоначалния обявен срок(както сигурно и други ),т.е. аз съм се съгласила да участвам при "зададените" условия и съм била коректна ,и съм спазила уговорката!!!!....Не съм го завършила по-рано,а в рамките на първоначалната договорка!!!!Аз не държа да съм с преференции за това ,че съм го завършила в срок,а държа организаторите да си спазват обещанията!До колкото разбирам този конкурс не се прави за пръв път,така че би трябвало да са наясно какъв срок да сложат!!!!Против съм промяната на правилата, след като конкурса е почнал!!!!Тук ще те цитирам отново:"все пак си има правила и те са за всички" -точно така ! Това бяха правилата и ТРЯБВА да са за всички!Аз научих за промяната на срока,когато вече го бях ушила и пратила,и когато потърсих информация какво се случва с този конкурс....ако организаторите бяха коректни,трябваше поне да пуснат по един e-mail с уведомление за промяната на срока....така,че аз се чувствам обидена от отношението им(а едва ли съм само аз)!!!!
    Извинявам се за гневния пост (в това слънчево време)!
    Благодаря на всички,които ме подкрепят!

  14. #44

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veni_3000 Виж мнение
    Извинявам се за въпроса но от къде да взема талон за участие аз се оба
    • Моделът следва да бъде изработен по зададената схема.
    • Моделът следва да бъде избродиран с мулине Анхор.
    • Изпращайте само нерамкирани гоблени.
    • Към всеки гоблен трябва да бъде прикрепен талон за участие по образец (или ксерокопие от него).
    дих по телефона да се регистрирам .
    А защо пак не се обадиш по телефона и да попиташ за талона?

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    който провежда конкурса той отределя правилата ,така че не виждам какъв проблем толкова стана с този удължен срок.така са преценили така са го направили.на който не му харесва да не участва

Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •