Показване на 1 до 4 от 4
  1. #1

    Подразбиране Помощ!! Изчезва ми мнение!!!!

    Защо тази вечер два пъти пиша и публикувам мнение в темата "Градове,улици,сгради" (надлежно си преглеждам поста,преди да го публикувам), натискам си копчето,виждам си го застанало най-отгоре и след малко го няма,просто е изчезнало Някой да ми обясни защо става така

  2. #2

    Подразбиране

    Ами аз ти го трих...тамън два пъти, в това твое мнение ти искаш схемата на един гоблен, но явно не си прочела правилата:
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=1599
    В тази тема съм написала кое ще се изтрива, схеми не се искат по темите, за да не се получават по няколко страници постове само с това
    Ако искаш схемата на някой гоблен пусни снимката му в темата за заявките и помоли ако някой го има да ти го прати, а ако някой го е предложил из темите му пиши ЛС кой гоблен искаш

    Прочети и правилата, заедно с темата, към която ти дадох линк по-горе, може да ти спести бъдещи чудения

  3. #3

    Подразбиране

    Уффф,олекна ми! sweety,благодаря за пояснението- ще се старая за във бъдеще да съм по-внимателна,разбира се,че правилата трябва да се спазват!
    Поднасям ти извиненията си!

  4. #4

    Подразбиране

    Реклама:
    За нищо, ако имаш каквито и да е въпроси или забележки тази тема, към която е линка, за изтриването е мястото, което е един вид определено за общуване относно реда в този раздел на форума, всяка градивна критика, съвет или мнение е добре дошло

    Лека вечер от мен!!!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •