Показване на 1 до 11 от 11
  1. #1

    Post Плащане с наложен платеж

    Извинете ако ставам досадна, но активна ли е вече услугата "наложен платеж" и мога ли да се възползвам /става въпрос за вече направена, но не платена поръчка С0000215

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zveti Виж мнение
    Извинете ако ставам досадна, но активна ли е вече услугата "наложен платеж" и мога ли да се възползвам /става въпрос за вече направена, но не платена поръчка С0000215
    Пак се връщам на поръчката, пратих и мейл вчера, но и тук да питам - вчера платих, но кога и как ще си получа поръчаното?????

  3. #3

    Подразбиране

    Здравейте!И аз искам да попитам може ли да са доставя поръчка вече с наложен платеж?

  4. #4

    Подразбиране

    Здравейте,



    От днес 17.03.2007 се извършат доставки с наложен платеж на територията на цялата страна.

  5. #5

    Подразбиране

    Искам да попитам, при поръчка с наложен платеж, освен сумата посочена като крайна при поръчката, заплащат ли се някакви допълнителни такси на куриера - напр. за превод на сумата или подобни. Или плащате само това, което е обявено. Ако някой вече е получавал по този начин доставка - споделете опит

  6. #6

    Подразбиране

    Reni, при наложения платеж се заплаща общата сума на поръчката + куриерската услуга, която е около 4 лв. в зависимост от разстоянието на населеното място и теглото на пратката. Сумата се плаща на куриера при получаване на поръчката на посочения адрес.
    За повече информация отностно цените на доставките: http://www.speedy.bg/calculate/calcu...php?language=1

  7. #7

    Подразбиране

    А моят град,като не фигурира в списъка на speedi,значи ли,че не мога да получавам с наложен платеж? С BulPost не работите ли?

  8. #8

    Подразбиране

    Здравейте,
    Ако напишете от кой град сте мога да попитам.

  9. #9

    Подразбиране

    Фигурира в спъсъка им. Можете да проверите от тук:
    http://www.speedy.bg/index.php?button_id=1250

  10. #10

  11. #11

    Подразбиране

    Реклама:
    Мисля,че с наложен платеж е по добре.Аз съм получавала две поръчки .трябваше да преведа парите по банков път.И двата пъти чрез ДСК ми взеха по 3,50 за превод.А в ОББ взимат по5лв,така че сумата по доставката набъбва двойно.Но все пак не съжалявам.Гоблените си струват!!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •