Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 19
  1. #1

    Подразбиране Cross stitch professional

    Може ли някой да помогне с крек
    Наскоро попаднах на нея но ми пусна пробно
    Още не съм се запознала добре с нея но на пръв поглед ми хареса как подбира цветовете.Ще се радвам да споделите нещо за тази програма.
    Благодаря Ви предварително
    Спрете земята искам да сляза.
    valioa@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    И на мен ми хареса програмата , но разбрах , че е скъпичка , дано се намери крак
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  3. #3

    Подразбиране

    а от къде се сваля тази програма
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  4. #4

    Подразбиране

    А някой може ли да я напише на английски, за да видя дали мога да я намеря от някъде?

  5. #5

    Подразбиране

    StitchCraft това е мисля , чудесна е но ......... няма крак , имам демо версия
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sweety Виж мнение
    А някой може ли да я напише на английски, за да видя дали мога да я намеря от някъде?
    Sweeti погледни тук
    http://stitchaholik.narod.ru/format.htm
    что ета
    схема
    cross stitch
    Profesional
    демо+купит
    https://www.swreg.org/ 2003
    Аз я свалих от друг сайт но не помня кой предлагаха само пробно,прави добри схеми и подбира добре цвтовете но не ми пуска да ги запиша
    Благодаря Ви за вниманието,дано се открие крак
    Спрете земята искам да сляза.
    valioa@abv.bg

  7. #7

    Подразбиране

    Ами ако проблема на демо-версията е, че не може да записва схемите, има вариант: след като схемата излезе на монитора /по-точно - на части/ с клавиша PRINT SCREEN /намира се накъде в дясно горе на клавиатурата/ се прави копие на всичко, което в момента е на екрана. След това си отваряте нов файл в word и чрез PASTE копирате тази част от схемата, която е била на екрана. После следващата част от схемата по същия начин и така, докато копирате всички части на схемата.

  8. #8

    Подразбиране

    А да знаете,дали съществува начин на някоя от познатите ни програми, да се задават номерата на конците,а не по картинка да си ги определя сама? Уф дано ме разбрахте какво питам

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Valja Виж мнение
    Ами ако проблема на демо-версията е, че не може да записва схемите, има вариант: след като схемата излезе на монитора /по-точно - на части/ с клавиша PRINT SCREEN /намира се накъде в дясно горе на клавиатурата/ се прави копие на всичко, което в момента е на екрана. След това си отваряте нов файл в word и чрез PASTE копирате тази част от схемата, която е била на екрана. После следващата част от схемата по същия начин и така, докато копирате всички части на схемата.
    Благодаря за обяснението ще пробвам веднага
    Спрете земята искам да сляза.
    valioa@abv.bg

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Valja Виж мнение
    Ами ако проблема на демо-версията е, че не може да записва схемите, има вариант: след като схемата излезе на монитора /по-точно - на части/ с клавиша PRINT SCREEN /намира се накъде в дясно горе на клавиатурата/ се прави копие на всичко, което в момента е на екрана. След това си отваряте нов файл в word и чрез PASTE копирате тази част от схемата, която е била на екрана. После следващата част от схемата по същия начин и така, докато копирате всички части на схемата.
    Пробвах този вариант - не става
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  11. #11

    Подразбиране

    Опитай пак. Аз също така си правя съхранение на схеми, които си правя сама.

  12. #12

    Подразбиране

    Миро-СТАНА,пробвай пак
    Valja хиляди благодарности
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Спрете земята искам да сляза.
    valioa@abv.bg

  13. #13

    Подразбиране

    Написах с мои думи обясненията за пренабиране на схеми в програмата PCStitch. Качих го тук :
    http://dump.ru/files/9/99484805/
    Дано ви хареса и да съм била полезна. Трудоемко е, но върши работа за нечетливи или цветни схеми

  14. #14

    Подразбиране

    Миро, няма никаква логика да не стане, освен бутона PRENTSCREEN да не работи - този бутон просто прави копие на десктопа - няма никакво значение какво е отворено и дали изобщо е отворена някаква програма. Ако не е отворено нищо - просто ще ти направи копие на картинката на екрана с разположените иконки. Опитай пак!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Прави сте , клавиатурата е , но с този бутон не се ли принтира това дето е на монитора ?
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •