Показване на 1 до 15 от 19

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sweety Виж мнение
    А някой може ли да я напише на английски, за да видя дали мога да я намеря от някъде?
    Sweeti погледни тук
    http://stitchaholik.narod.ru/format.htm
    что ета
    схема
    cross stitch
    Profesional
    демо+купит
    https://www.swreg.org/ 2003
    Аз я свалих от друг сайт но не помня кой предлагаха само пробно,прави добри схеми и подбира добре цвтовете но не ми пуска да ги запиша
    Благодаря Ви за вниманието,дано се открие крак
    Спрете земята искам да сляза.
    valioa@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    Ами ако проблема на демо-версията е, че не може да записва схемите, има вариант: след като схемата излезе на монитора /по-точно - на части/ с клавиша PRINT SCREEN /намира се накъде в дясно горе на клавиатурата/ се прави копие на всичко, което в момента е на екрана. След това си отваряте нов файл в word и чрез PASTE копирате тази част от схемата, която е била на екрана. После следващата част от схемата по същия начин и така, докато копирате всички части на схемата.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Valja Виж мнение
    Ами ако проблема на демо-версията е, че не може да записва схемите, има вариант: след като схемата излезе на монитора /по-точно - на части/ с клавиша PRINT SCREEN /намира се накъде в дясно горе на клавиатурата/ се прави копие на всичко, което в момента е на екрана. След това си отваряте нов файл в word и чрез PASTE копирате тази част от схемата, която е била на екрана. После следващата част от схемата по същия начин и така, докато копирате всички части на схемата.
    Благодаря за обяснението ще пробвам веднага
    Спрете земята искам да сляза.
    valioa@abv.bg

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Valja Виж мнение
    Ами ако проблема на демо-версията е, че не може да записва схемите, има вариант: след като схемата излезе на монитора /по-точно - на части/ с клавиша PRINT SCREEN /намира се накъде в дясно горе на клавиатурата/ се прави копие на всичко, което в момента е на екрана. След това си отваряте нов файл в word и чрез PASTE копирате тази част от схемата, която е била на екрана. После следващата част от схемата по същия начин и така, докато копирате всички части на схемата.
    Пробвах този вариант - не става
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •