Страница 13 от 17 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 246
  1. #181

    Подразбиране

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #182

  3. #183

    Подразбиране

    А това е първото ми пиле.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #184

    Подразбиране

    Поздравления.Чудесно си направила пилето.

  5. #185

    Подразбиране

    здравеите.отскоро се занимавам с карвинг .

  6. #186

    Подразбиране

    ето някои от моите неща.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #187

    Подразбиране

    моля за помош ако някои знае как да се запиша в асоциацията на професионалните готвачи моля да ми каже.благодаряви.

  8. #188

    Подразбиране

    Моите аплодисменти Прекрасни са. Аз сега започвам /то си личи де/ и ми е хоби.
    А за това как да се запишеш в Асоциацията на професионалните готвачи мисля,че може да попиташ Мариян Костов.

  9. #189

    Подразбиране

    momicheta az se zanimavam s karving ot skori liubitel sum no si namerih komplekt za karving ot 48 chasti koito e s cena 22 ili nqkude 25 leva a tuk ima filmche koeto e dosta podrobno za osnovnite neshta v karvinga no e na ruska no mislq che vsichki go znaem tozi ezik a i v internet ima tolkova klipcheta che prosto nevijdam smisulut da se kupuvat knigi koito sa ujasno skupi

  10. #190

  11. #191

    Подразбиране

    И аз имам същия комплект,но работя с хирургически скалпел поне за сега.Купих си и книга и съм много доволна.Вярно е,че в интернет има доста неща за КАРВИНГ,но много малко има където е показано стъпка по стъпка.
    Ще се радвам ако покажеш твои неща.

  12. #192

    Подразбиране

    izvinqvaite dami no nqznam kak da prikacha snimki tuk vuv foruma no eto link http://www.snimka.bg/album.php?album...6&pid=11001360 na koito mojete da vidite purvite mi neshta v karving iskustvoto ne sa koi znae kakvo no vse pak za chovek koito ne e hodil na kursove i ne e chel knishki a samo e zqpal neshtata v internet mislq che sum se spravila dolo gore zadovolqvashto nadqvam se da se usuvarshenstvam s vremeto

  13. #193

    Подразбиране

    Много са хубави.Поздравявам те.Ще се радвам ако се "учим" заедно.Мога да те питам,ако нещо не ми е ясно нали?
    Аз сега съм на "тема " букети.Ето един
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #194

    Подразбиране

    mmmmmm da buketa e naistina krasiv a tova dali da se dopitvash do men da nodali shte moga da ti pomogna neznaq az edva ot mesec se zanimavam s tova vse oshte se ucha

  15. #195

    Подразбиране

    Реклама:
    няма проблеми да обменяме информация.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 13 от 17 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •