Страница 2 от 17 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 246
  1. #16

    Подразбиране

    sweety,тук са показани картинки от руски форум показващи това изкуство.Книгата е авторска и излезе януари месец на пазара , струва 15 лв

  2. #17

    Подразбиране

    Ами да, това са сканирани страници от нея и затова питах дали я има цялата, понеже е сканирана една част Ако я намеря накъде ще пиша


    Иначе и на мен много ми хареса жабката, а и не изглежда особено трудна за изпълнение...

  3. #18

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zoja77 Виж мнение
    ето и от мен
    Страхотни идеи Благодаря мнооооого Ще търся тази книга Ето този букет е за теб,идеята и аранжировката са изцяло мое хрумване
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #19

    Подразбиране

    Всичко е толкова прекрасно, че не бих могла да седна и да го изям.

    katya ivanova

  5. #20

    Подразбиране

    Borner gi niama oshte tezi komplekti,daje na mesta ne sa gi i 4uvali,no v Solingen gi ima.Pokazaha mi 3 vida komplekti,po-malki ot tozi pokazan na snimkata na zena:120;165;180lv,izviniavam se no niamam kiriliza i poradi tazi pri4ina samo vi 4eta.

  6. #21

    Подразбиране

    Здравейте темата е много интересна аз също се занимавам с карвинг и сам малко по запознат. Има комплекти с длета и за по малко пари само трябва да се интересува човек .По принцип се продават в магазините за профисионално хотелско и ресторантско оборудвне. Един от най малките комплекти е от 18 длета и струва около 60 лв той е напълно достатачен за начинаещи, има и доста по големи и скъпи комплекти но те са основно за профисионално ползване.Комплекта от www.karving.ru който Соня ни показа струва 1600 рубли или около 90 лв само дето в Бг го няма. Има профисионални книги за карвинг в магазините за ресторантско оборудване но и те са на баснословни цени наскоро гледах 3 такива книги най евтината беше 220лв най скъпата 350лв.Говоря за наистина хубави книги с по над 100 различни окраси показано всичко в детайли но за сажаление са прекалено скъпи. Поздрави от мене ще се радвам ако темата продължи

  7. #22

    Подразбиране

    Тук има какво да се научи:


    evgmoroz.narod.ru
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  8. #23

    Подразбиране

    Има много такива сайтове за съжаление не и на бг но чак пък да се научи от снимки и картинки.Аз се занимавам профисионално от година и половина накупих си доста инструмент
    но има още много да се учи.Различни школи са,някои наблягат на дълбането на дини други ползват само тайски нож трети само длета. Истината е,че трябва много упорство и много зеленчук да се похаби .Поздрави на всички.

  9. #24

    Подразбиране

    Прав/а си!

    Не става само с гледане, трябва и акъл!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  10. #25

    Подразбиране

    Мисля, че този линк ще ви заинтригува

    http://www.euro-toques.bg/bg/news.htm

  11. #26

    Подразбиране

    Здравейте,много съм вманиачен в това изкуство и от скоро почнах да се занимавам с него.Нямам инструменти и за сега работя с обикновенно ножче за пица.Ето от каде почнах и до каде стигнах.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #27

    Подразбиране

    и още..
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #28

    Подразбиране

    Много познати снимки
    Не съм ли ги виждала и в един друг форум

  14. #29

    Подразбиране

    dominus, дай и малко обяснения - от какво са розите? Червените като че ли са от червено цвекло, а зелената част? И другата - светло зелената роза?

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:

Страница 2 от 17 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •