Страница 14 от 29 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен
Показване на 196 до 210 от 429
  1. #196

    Подразбиране

    Ах, колко жалко, аз все пак започнах нещичко и се надявах да го завърша дотогава. Но нищо, а идеята всеки месец среща си остава, нали?

  2. #197

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от anito11 Виж мнение
    Поради големия зрителски интерес - оттеглям предложението за среща и томбола предпразнично. Благодаря на момичетата, които ми написаха, че няма да имат възможност в тези дни и на подкрепилите идеята в темата! На тях, а и на всички останали /виждам, че влизат във форума/ ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ, много усмивки и нови смели начинания!!!
    eeeee недей така мила сливеналии сме такива
    малко особени
    аз си казах че не съм много по социалните контакти

  3. #198

    Подразбиране

    може някой път да пием кафе и да досаждам с въпроси или да слушам изучаващо убеждавайки се че нищо не знам и не мога относно ръкоделието
    Редактирано от akula : 25.02.2011 в 22:49. Причина: правопис

  4. #199

    Подразбиране

    Акула, не всички знаем всичко. Аз си признавам, че съм много боса по отношение на специфичните бодове. Но има време да се научим. А относно кафето това със сигурност ще стане, само да имаш време и желание.

  5. #200

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Jully Виж мнение
    Акула, не всички знаем всичко. Аз си признавам, че съм много боса по отношение на специфичните бодове. Но има време да се научим. А относно кафето това със сигурност ще стане, само да имаш време и желание.
    Ми аз през седмицата имам почивка от 12 до 13 и съм на центъра иначе събота и недела според когато стана

  6. #201

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от akula Виж мнение
    може някой път да пием кафе и да досаждам с въпроси или да слушам изучаващо убеждавайки се че нищо не знам и не мога относно ръкоделието

    За кафе винаги ще се намери време, макар и през обедната почивка.Hо ако дойдеш на някоя от нашите срещи, ще видиш че наистина са много полезни. Винаги има какво ново да се види или научи

  7. #202

    Подразбиране

    Момичета, хайде да решим как ще се казва нашата група!
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=8996&page=2
    Засега има две предложения: "воеводките" от Ани, а аз съм за "калинките" Дайте си и вашите мнения.

  8. #203

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от anito11 Виж мнение
    Marji, "воеводките" дойде от НИЯ. Освен това има и пост от Акула по темата, ама на мен "робините" някак си не ми харесва ... не се чувствам нещо робиня никому /не само в религиозния смисъл/ ... "гургурките" пък няма да коментирам въобще ... Не е лошо да чуем и други мнения обаче!
    Да, Ани, права си да не ти харесват и двете. Мисля си, че за да се радваш, че си в някоя група (от някой град), тя трябва да има хубаво име, а не то да те обижда. По принцип града ни е известен със стоте воеводи, но и калиниките не е лошо именце.

  9. #204

    Подразбиране

    Аз продължавам да държа на "калинките", защото тази дума навежда на асоциации, свързани с онези сърцати калинки, които шихме. Толкова са сладки... И подходящи за емблема. А лошата слава на онази, другата Калинка май вече отшумя, а с времето съвсем ще се забрави.

  10. #205

    Подразбиране

    Извинете ме,че се намесвам, ама като съм почнала да си кажа и аз.

    Искрено ви казвам,че вече ви виждам като калинки. И защо не, калинката е символ на сбъднатото желание и носеща щастие.
    И много хвъркати ще станем в този форум. Май само коконите и болярките ще правят изключение.... за сега.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  11. #206

  12. #207

    Подразбиране

    Да кажа ли вече, здравейте КАЛИНКИ?!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  13. #208

    Подразбиране

    аз мисля че погрешно сте разбрали поста ми ама карай простено ви е
    както казах имам едни такива чери мисли за града в това му състояние

    а на вас харесвали ви ?? напоследък не съм никък горда от сливен

  14. #209

    Подразбиране

    Макар и в малък състав си прекарахме чудесно и се надяваме следващия път да сме повече.

  15. #210

    Подразбиране

    Реклама:
    Ето и моя отчет.
    Първи стъпки в нови територии
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 14 от 29 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •