Страница 18 от 29 ПърваПърва ... 8161718192028 ... ПоследенПоследен
Показване на 256 до 270 от 429
  1. #256

    Подразбиране

    Предлагам поредната гобленарска среща в Сливен да е този понеделник - 17 октомври, от 17,30ч. в една от заличките на Мастило. Хайде, момичета, нека този пък да се съберем повечко. Каним и гости от други градове, ако има желаещи.

  2. #257

    Подразбиране

    И аз мога да дойда, стига да намеря детегледачка.

  3. #258

    Подразбиране

    Супер момичета. Жалко, че не можах да дойда, но ме уплаши бурята. Но следващия път.

  4. #259

    Подразбиране

    Аз също не успях да дойда ,дано се видим скоро.Нямам търпение за следващата ви среща!
    Опитвайки за 1000 път не си изгубил време и сили ,защото вече знаеш 1000 начина как да не го правиш! vanina_1975@abv.bg http://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn...?id=1588627361

  5. #260

    Подразбиране писмо

    здравейте !!! Нова съм във форума и не съм посещавала нито една среща никъде . Имате ли желание да се съберем ? Имате ли си любимо място за срещи ? Ако някой реши да се съберем нека ми пише на e-mael:mariqna_georgieva68@abv.bg Ще очаквам с нетърпение да се запозная с вас .

  6. #261

    Подразбиране

    Предлагам срещата да е този петък - 25-ти, от 17 ч. в "Мастило"/зад "Печ"/. Какво ще кажете? Има и други новички, които искат да се запознаят със сливенската група

  7. #262

    Подразбиране

    И аз съм "ЗА"!

  8. #263

    Подразбиране

    Този път ще дойда със сигурност и много ще се радвам да се запознаем
    Опитвайки за 1000 път не си изгубил време и сили ,защото вече знаеш 1000 начина как да не го правиш! vanina_1975@abv.bg http://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn...?id=1588627361

  9. #264

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от anito11 Виж мнение
    Аз съм - ЗА! Ако не ми мине котка път, ще дойда!
    Точно това щях да пиша и аз

  10. #265

    Подразбиране

    В залата, в която се събрахме първия път, наистина ще ни е най-удобно - встрани от любопитни погледи. Който отиде първи, направо там да се настанява.

  11. #266

    Подразбиране

    Здравейте момичета, аз съм нова в града, от скоро живея тук и не го познавам много добре, може ли да приемете сред вас едно плевенско присъствие? Не познавам никоя от вас, а ми се иска да дойда на сбирката ви довечера, оставям ви телефона си, ако някоя иска да ми се обади да се чакаме пред заведението,защото не знам къде да ви търся 0899266191

  12. #267

    Подразбиране

    Чудесно е, че на тази среща ще има не едно, а цели три нови момичета , пък може и повече да са. Записах телефона ти и ще ти се обадя.

  13. #268

    Подразбиране

    Благодаря за отзивчивостта вече се разбрахме с Ани и довечера ще се видим.

  14. #269

    Подразбиране

    Момичета, беше ми много приятно да се запознаем. Благодаря за приятното изкарване. Надявам се да се виждаме често.

  15. #270

    Подразбиране Eto go moeto Palnolunie

    Реклама:
    Snimkata ne e mnogo dobra za6toto e ot telefon, no vse pak i az da se pohvalja ina4e moje da ostanete s vpe4atlenieto, 4e sam skromna
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 18 от 29 ПърваПърва ... 8161718192028 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •