Страница 22 от 29 ПърваПърва ... 122021222324 ... ПоследенПоследен
Показване на 316 до 330 от 429
  1. #316

  2. #317

    Подразбиране

    Момичета, хайде да се видим! Но нека този път се съберем повечко. Затова нека всеки каже кога му е удобно и да се измисли дата!

  3. #318

    Подразбиране

    Момичета аз мога на 20 и след това, сега вземам малко плевенски въздух.

  4. #319

    Подразбиране

    Ако е след 17,30 ми е удобно всеки ден. Казвайте дата и място и съм там.

  5. #320

    Подразбиране ссъсъссъс..

    Тази седмица мога. Хайде да е в петък. Часът - 17-17.30ч. Къде да се съберем? Ако искате пак да е в ресторант "Савулен" или където предложите-аз ще дойда.

  6. #321

    Подразбиране

    Аз съм съгласна, но нека е в четвъртък, 17 - 17:30ч (за петък ми изскочи друго), но все пак и другите да си кажат мнението. А за място - може пак да е в Савулен.

  7. #322

    Подразбиране

    Тази седмица програмата ми е доста натоварена с командировки и лични ангажименти, така че не ме бройте за срещата. Ако случайно ми се отвори възможност, ще пиша в темата. Но от друга страна нямам и нищо готово за показване.

  8. #323

    Подразбиране

    Mомичета,какво ще кажете да сменим датата на срещата за да се съберем повече(janna80 ще се е върнала от Плевен с нови идеи , marji дано да си свободна и да си донесеш ''циганката'',че много харесах новото ти попълнение ). Някои си поръчаха оригинални гоблени на DIMENSIONS и ако може донесете ги да им се полюбуваме на живо. Може и яйчица да ни научите как да си направим.jully , taty71 и другите момичета кагете си мнението. Ако искате примерно в края на месеца... marji-мастер без теб накъде!?! примерно 30.03. от 17ч.-17.30ч. в ресторант"Савулен".

  9. #324

    Подразбиране

    За утре изневиделица ми изскочи една родителска среща, за която бях забравила. Така че ако утре ще е срещата, няма да присъствам. По съм склонна на среща към края на месеца.

  10. #325

    Подразбиране

    Тъй като ще сме малко, приемам предложението на Мариана - 30.03 17 - 17:30ч , ресторант Савулен

  11. #326

    Подразбиране

    Мен също ме устройва предложението за 30 март. И Циганката ще нося, и новите дименшъни. Надявам се дотогава да завърша един мънистен Христос, а и някое и друго яйчице да направя, че да има повече за показване.

  12. #327

    Подразбиране

    Да, да, вие ще показвате, аз ще гледам

  13. #328

    Подразбиране

    Ve4e sam na slivenska teritorija i vi 4akam v petak vie
    6te re6ite v kolko v 17.30 ili v 18.00 4asa.Az sam tam sas sigurnost.

  14. #329

    Подразбиране

    Яна, то чаааааааааак за другата седмица обаче. Не че му пречи и тази, ама явно тогава са свободни мацките.
    Редактирано от Jully : 21.03.2012 в 09:42.

  15. #330

    Подразбиране

    Реклама:
    Разбрах ,че е за другата седмица, аз имах предвид петък 30 03 12.

Страница 22 от 29 ПърваПърва ... 122021222324 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •