Страница 25 от 29 ПърваПърва ... 152324252627 ... ПоследенПоследен
Показване на 361 до 375 от 429
  1. #361

    Подразбиране честито

    Честито бебче, Яничка!!!Много щастие ,късмет и любов на цялото семейство!!! Днес е Успение на Пресвета Богородица!!! Честит Имен Ден на margi/Мариана Жекова/ и на всички именички от сърце пращам много целувки с пожелание за здраве,щастие,късмет и любов!!!

  2. #362

    Подразбиране

    Честит имен ден и на теб, Мариянче! Да си здрава, щастлива и много обичана!

  3. #363

    Подразбиране

    Blagodarja za pojelanijata momi4eta. Nie s Aleks ot tri dni sme si v ka6ti i se gledame sami4ki, za sega uspe6no.

  4. #364

    Подразбиране

    браво, да сте живи и здрави и да порастете безгрижно многооо
    Човек се ражда на земята, за да измине път не лек, с една професия - професията на ЧОВЕК
    http://sineokata.multiply.com http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340393
    sineokata@abv.bg

  5. #365

    Подразбиране

    Момичета, хайде да си спретнем срещичка.

  6. #366

    Подразбиране

    Nie s Aleks sme na lice, stiga da ima i drugi jelae6ti.

  7. #367

    Подразбиране браво

    На лице съм-кога,къде и в колко...Циганското лято е поръчано на Емо Чолаков... Хайде да се съберем повечко.

  8. #368

    Подразбиране

    Подготвям се за националната среща, така че без мен този път

  9. #369

    Подразбиране здравейте

    Момичета,предлагам да направим срещата през октомври-след Националната срещата в Бургас. Ще помоля сливналийки да направят много снимки...и ще разказват ......до зори!!!! Съжалявам ,че не мога да дойда,но имам много голяма причина- синът има клетва и ще пътуваме за Варна.Сега търся гоблени на морска тема. На margi и компания пожалавам лек път,трупайте емоции и ни заредете и нас с тях- вече чакам с нетърпение да се събереме!!! Лек и успешен ден на всички!!!

  10. #370

    Подразбиране

    Кои "сливналийки да правят много снимки", мила? Аз останах единствена представителка на сливенските гобленарки на националната среща. Много сте несериозни! Всички си намерихте оправдание, за да не дойдете. Хората от другия край на България се организират за участие в тази среща, а ние дето има една дума на един... растояние....
    Все пак ще се постарая да събера достатъчно фото-впечатления, които да споделя с вас.

  11. #371

    Подразбиране

    Много ми се иска да присъствам на такава среща някога. Да ми се напълни окото , но за сега няма как да стане.

  12. #372

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от marji Виж мнение
    Кои "сливналийки да правят много снимки", мила? Аз останах единствена представителка на сливенските гобленарки на националната среща. Много сте несериозни! Всички си намерихте оправдание, за да не дойдете. Хората от другия край на България се организират за участие в тази среща, а ние дето има една дума на един... растояние....
    Все пак ще се постарая да събера достатъчно фото-впечатления, които да споделя с вас.
    Когато става дума за "липса на възможност" мисля, че няма място за сърдене.

  13. #373

    Подразбиране

    И желание имам и възможност имам и време колкото искаш , но съм на 3500 км. Това би било много хубав подарък за рождения ми ден. Като гледам все около тези дати се правят срещите. Дано някога имам възможност

  14. #374

    Подразбиране среща

    Момичета,кога ще се съберем?Аз нямам търпение....marji,кога на теб ти е удобно да ни разкажеш и покажеш за срещата в Бургас. Часът и мястото на срещата ......и дано се съберем повечко-гроздето се прибра и на Емо Чолаков прогнозата се оправда за хубаво време ....Хайде момичета. и момчета.....на среща..

  15. #375

    Подразбиране

    Реклама:
    Когато кажете през седмицата, само да не е в петък. Ама аз не бях сама на срещата - Юлиана също беше там, така че двете ще разказваме и показваме.

Страница 25 от 29 ПърваПърва ... 152324252627 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •