Страница 26 от 29 ПърваПърва ... 162425262728 ... ПоследенПоследен
Показване на 376 до 390 от 429
  1. #376

    Подразбиране

    Много хубаво и се извинявам на Юлето Да кажем сряда... от 17h ....или - дайде предложения. Аз ще дойда със сигурност. Има ли желаещи? Ще чакам свръзка. Хайде бе хора...

  2. #377

    Подразбиране

    Хайде, казвайте кога. За мен няма значение. А какво ще показваме не знам - освен да взема компа и да сваля снимките там (още не съм го направила )

  3. #378

    Подразбиране

    Съгласна съм за сряда. Юлка, можеш да си вземеш информационните материали и подаръцитe.

  4. #379

    Подразбиране

    Момичета, какво става, има ли желаещи да дойдат на срещата? Да не се озовем там само разказвачките?

  5. #380

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от marji Виж мнение
    Момичета, какво става, има ли желаещи да дойдат на срещата? Да не се озовем там само разказвачките?
    , да се надяваме, че ще има и слушатели. Аз ще мога да дойда към 17:30-17:35. А мястото пак ще е същото, нали?

  6. #381

    Подразбиране

    То мястото си е същото, но ако няма мераклии, само адашката и двете с теб ли ще сме? Хайде да видим утре до обяд дали някой желаещ ще пише в темата и тогава със сигурност да говорим за среща.

  7. #382

    Подразбиране

    Юлка, явно среща няма да има.
    Марияна, тъй като ти единствена прояви интерес, ти предлагам когато ти е удобно да минеш през моя офис, за да ти разкажа за срещата. Само да не е в петък, че съм в командировка. Нося и нагледен материал да ти покажа.

  8. #383

    Подразбиране

    Много мило от твоя страна. Аз също мислех да говоря с теб , но все се надявах да се съберем.Много жалко. Ще се уговорим допълнително. Лек и успешен ден на всички.

  9. #384

    Подразбиране

    Ако е утре и аз мога да се включа, ама днес съм на работа.

  10. #385

    Подразбиране

    Момичета , не знам коя от вас ми е пратила подарък за Алекс днес,но и благодаря от сърце. Страшно ме зарадва неочакваната изненада. Да си признава бързо коя е , за да знам кой ме сюрпризира предколедно.

  11. #386

    Подразбиране

    Момичета, хайде да се видим предколедно. домъчня ми за вас.

  12. #387

    Подразбиране

    Юлка, доколкото разбрах другите от групата вече не влизат във форума или поне рядко го правят, така че май няма скоро да прочетат съобщението ти.

  13. #388

    Подразбиране

    Давайте бързо да измислим кога и къде да се видим.

  14. #389

    Подразбиране

    Az sam na linija s moja ska4en sad Aleks, samo si izberete data , za men e vse edno.

  15. #390

    Подразбиране

    Реклама:
    Хайде Ани, ти кажи кога си свободна. Аз няма да мога само на 19ти сряда.

Страница 26 от 29 ПърваПърва ... 162425262728 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •