Страница 6 от 29 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 429
  1. #76

    Подразбиране

    Това е ръстомера на Jully, които също е много хубав. А бе, наше нещо - лошо няма





    Е, това е от мен
    Редактирано от mari_ar : 04.09.2009 в 22:03.

  2. #77

    Подразбиране

    Благодаря ви, момичетаБлагодаря , че позволихте да се пренеса при вас, макар и виртуално и да се насладя на красотите и на прекрасната приятелска атмосфера!
    Редактирано от vanina5860 : 04.09.2009 в 23:41.

  3. #78

    Подразбиране

    Момичета,благодаря ви ,че ме приехте като част от вашето гобленарско семейство !Беше прекрасно ! Заредих се с много положителна енергия след срещата.Показахте и много хубави неща. Надявам се пак да се виждаме .

  4. #79

    Подразбиране

    Ле-ле какви сте ми хубави. И какви страхотни нещица сте показали, че ми се искаше и аз да дойда на срещата. Сигурна съм че сте си прекарали добре, то покрай Вия и Кара не се скучае. Само че не видях сладката Надя, къде сте я скрили?
    zeza_v@abv.bg

  5. #80

    Smile

    Цитат Първоначално написано от minka kurteva Виж мнение
    Момичета,благодаря ви ,че ме приехте като част от вашето гобленарско семейство !Беше прекрасно ! Заредих се с много положителна енергия след срещата.Показахте и много хубави неща. Надявам се пак да се виждаме .
    Ще се виждаме, каква ни е работата
    zeza, Надето & компания по катерушките и пързалките зад заведението

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  6. #81

    Подразбиране

    Zeza - общо взето между сливналийки няма такива, с които да успее да ти доскучае, срещите ни са един малък купон + обмяна на инфо какво, къде и кога.

  7. #82

    Подразбиране

    Момичета, благодаря за приятното изкарване. Надявам се следващата среща да е скоро.

  8. #83

    Подразбиране

    Чудесно премина срещата вчера, тази вечер дори ми е малко криво, че отново не сме заедно. Видяхме и се насладихме на много красоти, всички се представихме подобаващо, но от всички произведения и творби най-вълнуваща и хубава беше "завършената творба на Камелия" - слънчева, лъчезарна и сладка, а най-вече много, много послушна и любопитна, взе дейно участие в разговорите и прояви желание да дегустира тортата на мама, но горкото остана силно разочаровано.

  9. #84

    Подразбиране

    Aiii, mnogo mi se poiska da bida pri vas!

  10. #85

    Подразбиране

    Ей, момичета от Сливен,

    винаги с огромно удоволствие разглеждам снимките от вашите срещи... и винаги показвате невероятни красоти....

  11. #86

    Smile

    Мина малко повече от месец от последната срещаИма ли желаещи да се отчетем с такава за октомври през идната седмица

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  12. #87

  13. #88

    Smile

    Миналият път нали се събирахме в петък , ако ви е удобно на 16 октомври,Мерканто 17:30/ 18 ч. Чака се за, против или други предложения

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  14. #89

    Подразбиране

    Аз съм за. Дано и другите харесат идеятя. Вярно вече го дават студено, но там си е закътано. само децата няма да могат да беснеят много.

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от anito11 Виж мнение
    За съжаление тогава имам друг ангажимент и то на другия край на града.
    Ами дай предложение - не свири отбой

Страница 6 от 29 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •